Доброго всім 😎
Було проведено заміну датчиків - ДАД і температури впускного повітря. Датчики Facet.
А також датчик вмикання вентилятора охолодження ( коричневий) , бо спрацьовував пізно, як стало жарко так і проявилася несправність, сама фішка крутилася у корпусі 😫🤔
Плюс до того виявив пошкодження ізоляції проводів до датчика, які прочистив очисником контактів та заізолював.
При заміні пролилося трохи охолоджуючої рідини, було долито до рівня .
Ось таке обслуговування 🤠
Ціна питання 1900 UAH,
Меня напрягает что чуть только пробка и температура 100. Вроде для Пежо это и норм, но меня напрягает. Но еще больше напрягает то, что если при работающем вентиляторе заглушить машину, то и вентилятор глохнет, а температура, соответственно ростет..
Взагалі в мене якщо температура наприклад 100 - заглушити, то не вмикається, але і не росте, пробував пару разів щоб зрозуміти як працює. Але і було пару разів з пробки якщо виїхати і заглушити, а температура трошки більше 100 і вмикається 2 швидкість то якщо заглушити авто, вентилятор крутив доки не впала температура до 90 і потім вимикався.