Peugeot 206 (Пиж :))

Датчики - заміна

Я їжджу на Peugeot 206
Кривий Ріг, Україна

Доброго всім 😎


Було проведено заміну датчиків - ДАД і температури впускного повітря. Датчики Facet.


Номери



Вигляд


А також датчик вмикання вентилятора охолодження ( коричневий) , бо спрацьовував пізно, як стало жарко так і проявилася несправність, сама фішка крутилася у корпусі 😫🤔


Номерок


Плюс до того виявив пошкодження ізоляції проводів до датчика, які прочистив очисником контактів та заізолював. 


Пошкодження ізоляції


При заміні пролилося трохи охолоджуючої рідини, було долито до рівня . 



Ось таке обслуговування 🤠

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1900 UAH,
Опубліковано: 18 червня 17:26
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
А какая у вас рабочая температура и на какой срабатывает вентилятор?
Меня напрягает что чуть только пробка и температура 100. Вроде для Пежо это и норм, но меня напрягает. Но еще больше напрягает то, что если при работающем вентиляторе заглушить машину, то и вентилятор глохнет, а температура, соответственно ростет..
18 червня 18:29
Автор Я їжджу на Peugeot 206
Krasivyy-ya
А какая у вас рабочая температура и на какой срабатывает вентилятор? Меня напрягает что чуть только пробка и температура 100. Вроде для Пежо это и норм, но меня напрягает. Но еще больше напрягает то, что если при работающем вентиляторе заглушить машину, то и вентилятор глохнет, а температура, соответственно ростет..
Krasivyy-ya, робоча температура 92-93 градуси (трошки вище 90 стрілка стояла і періодично в пробці також плавала). А починав вентилятор працювати на 100 або взагалі в різнобій і раніше і пізніше на 1 швидкості плавав. Після заміни датчика зараз ось в жару проїхався, тримає 90, навіть дав газу норм, не піднялася. І не змінилася зі світлофорами.
Взагалі в мене якщо температура наприклад 100 - заглушити, то не вмикається, але і не росте, пробував пару разів щоб зрозуміти як працює. Але і було пару разів з пробки якщо виїхати і заглушити, а температура трошки більше 100 і вмикається 2 швидкість то якщо заглушити авто, вентилятор крутив доки не впала температура до 90 і потім вимикався.
18 червня 19:16
Автор Я їжджу на Peugeot 206
Krasivyy-ya
ЧіКо_), а у меня вентилятор выключается вместе с мотором.. нужно попробовать тоже датчик поменять🙂
Krasivyy-ya, перед заміною можна його перевірити, датчик, за допомогою тестера. Там питання що може бути не тільки у датчику, а і у резисторі, який біля радіатора стоїть. "У телевізорі", не знаю чи є у вас він там чи ні )))) в мене є)))
18 червня 22:36