Фухх.., як же я втомився.
Короче, збирав я по трохи ЗЧ на ТО 250к, але постучалися знизу....
Потекла помпа, ледь доіхав до дому з Західної. Я думаю що це через мою кончену промивку системи охолодження в цьому запису.
Ну якщо вже така гулянка, то вирішив я поміняти половину підкапотки)
1. Новий ГРМ (INA), вирішив взяти на СТО 2САШІ, де і робив машину, щоб була гарантія.
2. Ремінь маслонасоса і сальнік колінвала, вони йшли в наборі ГРМ HEPU, яку я ставив 45к назад і яка помпа потекла.
3. Двомасовий маховик, він почав калатати на холодну, тепер стало тихіше і без вібрацій!
4. Радіатор кондиціонера Nissens, вирішив помити касету радіаторів, думав підрівняю гнуті соти, але вони почали сипатись і вирішив міняти.
Закрив амбразуру в бампері новю сіткою.
5. Перебрали генератор, по статистиці, близко 30% генераторів вмирають на пробізі 250к. Я вирішив зіграти на упередження, поміняли підшипники і щітки. Все інше, включаючи ремінь залиши, бо сказали шо в ідєалі.
6. Мийка впускного колектора, фоток не зробили(. Також помили охолоджувач ЕГР, є фото ДО...Сподіваюсь гарно помили).
7. Ну і найголовніше - помив сажовий фільтр! Спочатку 2 рази замочив в спеціальній кислоті, потім віддав на мийку стендом.
Нажаль показників протитиску до і після мийки теж немає, але машина поіхала дуже добре!
Короче стало то всьо мені в копієчку... Туди далеко не все попало, є моі ЗЧ.
Машинка поіхала добре, але показники по регенерації не сильно покращились, буду розбиратися з датчиками.
Першим ділом з датчиками NoX, іноді вискакує помилка Р20ЕЕ. Далі буде...
за мийку сажевого цікаво. що за кислота?
які дистанції між регенераціями?
Місто було до 200 км, стало до 250.
Траса була до 500, стало до 650 км.
Але показники протитиску не зменшились.
І вимірювана сажа росте швидко.