Volkswagen Touran (2G) (Touran DFGA 381)

Потікла помпа( ....(Велике ТО, ГРМ, маховик, раідатор, мийка впуску і екології)

Я їжджу на Volkswagen Touran (2G), Volkswagen Jetta VI
Київ, Україна

Фухх.., як же я втомився.
Короче, збирав я по трохи ЗЧ на ТО 250к, але постучалися знизу....
Потекла помпа, ледь доіхав до дому з Західної. Я думаю що це через мою кончену промивку системи охолодження в цьому запису.
Ну якщо вже така гулянка, то вирішив я поміняти половину підкапотки)




1. Новий ГРМ (INA), вирішив взяти на СТО 2САШІ, де і робив машину, щоб була гарантія.





2. Ремінь маслонасоса і сальнік колінвала, вони йшли в наборі ГРМ HEPU, яку я ставив 45к назад і яка помпа потекла.



3. Двомасовий маховик, він почав калатати на холодну, тепер стало тихіше і без вібрацій!



4. Радіатор кондиціонера Nissens, вирішив помити касету радіаторів, думав підрівняю гнуті соти, але вони почали сипатись і вирішив міняти. 

Закрив амбразуру в бампері новю сіткою.








5. Перебрали генератор, по статистиці, близко 30% генераторів вмирають на пробізі 250к. Я вирішив зіграти на упередження, поміняли підшипники і щітки. Все інше, включаючи ремінь залиши, бо сказали шо в ідєалі.


6. Мийка впускного колектора, фоток не зробили(. Також помили охолоджувач ЕГР, є фото ДО...Сподіваюсь гарно помили).



7. Ну і найголовніше - помив сажовий фільтр! Спочатку 2 рази замочив в спеціальній кислоті, потім віддав на мийку стендом.
Нажаль показників протитиску до і після мийки теж немає, але машина поіхала дуже добре!







Короче стало то всьо мені в копієчку... Туди далеко не все попало, є моі ЗЧ.



Машинка поіхала добре, але показники по регенерації не сильно покращились, буду розбиратися з датчиками.
Першим ділом з датчиками NoX, іноді вискакує помилка Р20ЕЕ. Далі буде...




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 74570 UAH, Пробіг 247266 км.
Опубліковано: 18 червня 17:35
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mazda 6 (3G)
потужне то, нічого не скажеш!)
за мийку сажевого цікаво. що за кислота?
які дистанції між регенераціями?
18 червня 21:22
Автор Я їжджу на Volkswagen Touran (2G), Volkswagen Jetta VI
JohnnyTheVillain
потужне то, нічого не скажеш!)за мийку сажевого цікаво. що за кислота? які дистанції між регенераціями?
JohnnyTheVillain, всі питання по сажі описані в цій групі https://t.me/dpf_ua.
Місто було до 200 км, стало до 250.
Траса була до 500, стало до 650 км.

Але показники протитиску не зменшились.
І вимірювана сажа росте швидко.
1
19 червня 13:26