Ford Fusion (2G) (🇺🇦 V6 Sportik)

Спортик на Авто Тижня👀

Я їжджу на Ford Fusion (2G)
Київ, Україна

Від імені Спорта дякую за голоси! Цікаво, ви голосуєте:

  • за фото
  • за певні моделі
  • за активність на драйвері
  • чи за все разом?)

*по собі помітив, що дивлюсь на красиві фото, але якщо немає активності/дописів по автомобілю, то скіпаю і переходжу до наступного, яке сподобалось по фото.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 15 червня 22:34
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Ford Fusion (2G)
Першим ділом завжди дивлюсь на фото та марку машини.
1
16 червня 13:33
Я їжджу на Ford Fusion (2G)
Звісно в першу чергу увагу привертає фото. Це закон маркетингу ) Силою змушую себе ;) обирати не між двома-трьома, а переглянути всіх. Зайти та прочитати. Тут вже починає переважати ставленя власника до авто. Цікаві проекти одразу в топ.
Бувають дні, коли проектні машини відсутні, то просто дивлюсь відношення. Був в мене випадок, коли я вже майже був готовий проголосувати (авто класне і вирізнялось), але прочитав, як власник назвав своє авто "временный поджопник". Ну, думаю, як він сам це так сприймає, то чого я його буду підтримувати?
Якщо за вищезгаданими параметрами вагаюсь між двома (бувають складні вибори), вже керуюсь близкістю моделі/марки чи навіть ментальністю власника )
2
15 червня 23:09