Бажаю міцного, хто заглянув в мій бортжурнал.
Давно планував купити зарядний пристрій NANO-20, але все не вистачало вільних коштів. І вот нарешті виникла необхіднісь в купівлі ЗП, у побратима на авто був слабенький аккумулятор, потрібно було чекати, поки випишуть новий, а пересуватись необхідно, тому я купив омріяний NANO-20, щоб підзаряджати аккум.
Купував ЗП ще весною, новий аккум вже видали, необхідніь в підзарядці аккума, відпала. Тому NANO-20 вже відправив додому.
Якщо ви часто заряджаєте акуми, то це маст хев. Інакше, для зарідки акума раз в пів-року, сенсу купувати його нема.