ГАЗ 2410 (Волга Біла Красуня)

Весняне ТО. Садо-мазо з мастилом в КПП і трохи з антифризом.

Я їжджу на ГАЗ 2410
Кривий Ріг, Україна

Садо-мазо заміна мастила в КПП

Закінчив планове ТО з заміною мастил, фільтрів і антифриза. Вирішив показати це тому що в моєму випадку це майже не заурядне завдання.

В 2020 році встановив коробку з першосерійної 24-ки з гумовую муфтою на подовжувачі. Така конструкція повина боротися з вібрацією. Ії особливість це маслозаливна пробка зі сторони вихлопу, також пробки під квадратний ключ на 10. В моєму випадку "штани" які проходять паралельно з коробкою закривають нормальний доступ до пробки. Шанс був, майже відкрутив саморобним ключем з болта який влізав в обмежений простір. Але болт був класу 5,8 і тому швидко закінчився. Найлегшим та швидким виходом було заливання в подовжувач за допомогою шприца. Зливна пробка відкручується без проблем. Заливав синтетичне мастило Atlantic Top Gear Oil GL-4 SAE 75W90 взамін ТАД-17. Перехід на прогресивне та сучасне мастило. Клас GL-4 щоб не пожерло латунно/бронзові синхронізатори, виробництво ОАЕ. Коробка дуже здивувалась такому мастилу, почала працювати як не в себе в кращу сторону, тихіше з враженням що в ній взагалі нічого не має.


Хендмейд


Нове мастило і шприц



Демпфер заважав просунути трубку шприца в картер коробки


Далі про програмі заміна антифриза з класу G11 на G12. Переходимо на більш прогресивний клас з кращою взаємодією з кольоровими та чорними металами. Це передбачає обов'язкову промивку системи охолодження. В цій операції складність полягає в зливі антифризу з блоку через те що кранік розташований в дурному місці, і в випадку засмічення системи при зливанні через нього він швидко засорюється. В цьому випадку рятує повне його викручування з блоку, що як раз потребує терпіння і сильної руки. Засору не було, тому викручував заради прискорення промивки. В мене стоїть не рідний радіатор для "холодних" країн що робить заповнюваний об'єм в системи всього +-8,5 літрів. 


Ось це треба викрутити



Викрутити звідти...



Щоб  промити залити


Ну і на кінець заміна мастила і фильтра двигуна. В комплекті з масляним фільтром було резинове кільце яке по розміру нікуди не підійшло. Або я помиляюсь.


Старе мастило з двигуна: YUKOIL SUPER GAS напівсинтетика 10W40



Якесь не зрозуміле кільце в комплекті з масляним фільтром і старе кільце з кришки мастильного стакану


Пишу це все заднім числом. Коробка не потекла, антифриз з двигуна не біжить. Всі подружились.


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 300 UAH,
Опубліковано: 11 червня 21:02
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
WheelNuts, Там інша гайка ? Газон він і є газон...хоча можу помилятися, давно це було.
5 та 4 ступеневі мають різницю тількі у задній частині. Чи не так ?
13 червня 20:39
Без коліс :(
Масло в кпп отлично заливается если открутить колпачковую гайку рычага кпп, делов на 1,5 минуты..
11 червня 21:52
Автор Я їжджу на ГАЗ 2410
WheelNuts
0629MAN, здається з 4ступкою такий фокус не проходить.
WheelNuts, Все вірно. В 4 ступці інша конструкція, тому не зальється.
12 червня 18:01
Автор Я їжджу на ГАЗ 2410
0629MAN
Масло в кпп отлично заливается если открутить колпачковую гайку рычага кпп, делов на 1,5 минуты..
0629MAN, В 4-х ступці інша конструкція, мастило не проходить.
12 червня 18:02