Volkswagen Passat US (Black Pearl)

Планове ТО

Я їжджу на Toyota Camry (XV30), Citroen Grand C4 Picasso (2G), Volkswagen Passat US
Тернопіль, Україна

Замінив масло в коробці АКПП , тип коробки 6 ст. Aisin 09G , комплект АКПП Mahle HX275D ,в комплекті прокладка , фільтр , масло FEBI 101161 , 5л , використано всього приблизно 3.5 л, з допуском JWS 3309, це основний допуск для цього типу АКПП, також замінив задні гальмівні колодки Bosch 0986494797, шайба зливної горловини TOPRAN HP116802, пробка горловини VAG WHT000310A, окрім цього замінив клапан КВКГ на оригінальний VAG 06K103495BM, до слова , пишуть всі розумні що мембрана КВКГ має продуватись ,АЛЕ , клапан КВКГ це не тільки мембрана але і ще кілька перепускних каналів які працюють на різних режимах роботи двигуна, тому навіть якщо у вас мембрана продувається це не гарантія що все працює добре ,для 100% виявлення проблем з КВКГ потрібно зняти сам КВКГ і переконатись що на розпредвалах і стінках немає шламу і нагару, якщо він з'явився то котрийсь із каналів не працює або підклинює, якщо є залишки масляної плівки але немає шламу і нагару то значить КВКГ правильно функціонує.






Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 11768 UAH, Пробіг 206348 км.
Опубліковано: 10 червня 20:17
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Бажано поспостерігати за температурою коробки пару днів через elm наприклад. Аісін критичний до температури. В ідеалі температура atf має бути 80-95С. Заміна масла це гуд канєшна, але в перегріві активно приймають участь теплообмінник і термостат коробки.
1
11 червня 15:29