Вітаю, однодумці!
Щось трохи почало по передку постукувати.
Заїхав до знайомого на яму: вирок - ліва стійка стабілізатора. По іншому все в порядку.
Замовив наші, вітчизняні, вінницькі, бо перевірені на інших моїх машинах, та і ціна/якість - топ.
Виробник дає гарантію 12 місяців або 50000км, навіть якщо встановлювати самостійно.
Як показує практика - ходять більше, тому цей раз я не заморочувався з фото та відправкою на e-mail, щоб зафіксувати час та пробіг для гарантії.
Задомкратив дві сторони: права відкрутилась нормально, а ліва закисла. Довелось різати, бо не хотів мати з нею тривалий "секс" по відмочуванню та відкручуванню)
Виявилось, що стійки від різних виробників. Тому вважаю, що права мінялась окремо, пізніше. До того ж вона була ще не втомлена, проте такі речі я міняю парою.