Всім миру!
Думаю всім власникам т5 відомий вигляд зламаного підтаканика. Знайти бу у повністю справному стані не легко, але це буде не дешево. Новий також є, але там взагалі космічний цінник.
Тому спочатку я вирішив узяти донора розібрати і замовити 3д друк підставок для склянок
Донор
У донорі був цілий лише правий стакан. Думав зробити дзеркальну копію для лівого. Але при детальному вивчення питання я дізнався, що лівий і правий стакан не є одноковими. Тобто треба було шукати і ліву частину. Шукав я донора з цілою лівою частиною - результат 0.
Потім мені тема кидає пропозицію. Замов непотрібу на 1.5т отримай цей підстаканик у подарунок - замовив.
Правий це алі. Спочатку навідь не міг уявити що це з праворукого буса. І саме тому конструкція сзаду є дзеркальною. Це так тому що позаду підсилювач та повітряпровід.
Спочатку я надав цьому уваги, тож принявся доробляти недоліки копії х теми. Вкладиш у попільничку. Рідна попільничка має шторку, тема - ні.
Тут було не складно
Далі роз'єми. Ну то що піни переплутані, так ще немає підсвітки пркурювача.
Витягувати їх ніколи не любив
Підсвітка не працювала, тому замінив лампочку
Ну і вже коли прийшов час для встановлення, стало зрозуміло що вани просто не влазе.
Але вмене тепер усі деталі є, просто треба усе зібрати. Та вилікувати петлю, це і хвороба. Вони ломаються підстаканики випадають.
Узяв круглу клему відрізав саме кілечко. Обрізав сектор зробив С. Хвостики зігнув та впаяв у пластик корпусу. Не дуже гарно, але воно дрібне та головне що тримається надійно.
Повністю ціла та робоча 😀
Трохи перевищів кошторис реставрації, але результат є.
Тепер вмене купа зч, якщо кому щось потрібно - пишіть.
Всім миру! Та скорішої перемоги!
Чудова робота, так тримати