Volkswagen Transporter T5 (Течік)

Капіталка підстаканика

Я їжджу на Volkswagen Jetta VI, Volkswagen Transporter T5, ІЖ Планета
Харків, Україна

Всім миру!

Думаю всім власникам т5 відомий вигляд зламаного підтаканика. Знайти бу у повністю справному стані не легко, але це буде не дешево. Новий також є, але там взагалі космічний цінник.

Тому спочатку я вирішив узяти донора розібрати і замовити 3д друк підставок для склянок

Донор



У донорі був цілий лише правий стакан. Думав зробити дзеркальну копію для лівого. Але при детальному вивчення питання я дізнався, що лівий і правий стакан не є одноковими. Тобто треба було шукати і ліву частину. Шукав я донора з цілою лівою частиною - результат 0.

Потім мені тема кидає пропозицію. Замов непотрібу на 1.5т отримай цей підстаканик у подарунок - замовив.


Правий це алі. Спочатку навідь не міг уявити що це з праворукого буса. І саме тому конструкція сзаду є дзеркальною. Це так тому що позаду підсилювач та повітряпровід.


Спочатку я надав цьому уваги, тож принявся доробляти недоліки копії х теми. Вкладиш у попільничку. Рідна попільничка має шторку, тема - ні.


Тут було не складно


Далі роз'єми. Ну то що піни переплутані, так ще немає підсвітки пркурювача.


Витягувати їх ніколи не любив


Підсвітка не працювала, тому замінив лампочку

Ну і вже коли прийшов час для встановлення, стало зрозуміло що вани просто не влазе.

Але вмене тепер усі деталі є, просто треба усе зібрати. Та вилікувати петлю, це і хвороба. Вони ломаються підстаканики випадають.


Узяв круглу клему відрізав саме кілечко. Обрізав сектор зробив С. Хвостики зігнув та впаяв у пластик корпусу. Не дуже гарно, але воно дрібне та головне що тримається надійно.


Повністю ціла та робоча 😀

Трохи перевищів кошторис реставрації, але результат є.

Тепер вмене купа зч, якщо кому щось потрібно - пишіть.



Всім миру! Та скорішої перемоги!


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 07 червня 13:15
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на MG eHS (AS33)
Вітаю
Чудова робота, так тримати
08 червня 15:42