Вітаю! ) Якось так склались обставини що з'явилась можливість взяти відпустку і я цією можливістю скористався тай були певні не закінчені плани для досягнення своєї мети по взяттю двохтисячників України)
Ранок четверга і ми погнали 😏
Дорога в сторону Карпат виявилась швидкою і без пригод,
перекус на заправці і ми майже на місці.
Заскочили на водоспад Труфанець

І далі на базу де тусувались пару днів поки вщухне дощ і ми зможемо почати підйом.
Погода стала на наш бік , погнали!)))

Через годину)
А потім самі важкі дві години і 750м.майже вертикального набору
за які ти вже встиг подумати що навіщо воно мені потрібно,це останній похід бо нормальні люди їдуть на квадріках чи джипах але потім на вершині перед тобою відкривається те від чого я отримую масу задоволення)))

Далі спуск
сауна , ночівля, зранку чан і в дорогу де турбо мазда трохи подихала )))
P.S. Доречі по дорозі назад був сильний вітер і в чистому полі на швидкості 180 + знову я почув свист який був у папірєдніци https://driver.top/exp/651821/ який висадив дружину а я зі знанням справи сказав не переймайся знаю що робити)))
Пробіг 97000 км.