Mazda CX-5 (2G) (Shark )

Спонтанне взяття Петросу)

Я їжджу на Mazda CX-5 (2G)
Вінниця, Україна

Вітаю! ) Якось так склались обставини що з'явилась можливість взяти відпустку і я цією можливістю скористався тай були певні не закінчені плани для досягнення своєї мети по взяттю двохтисячників України) 

 Ранок четверга і ми погнали 😏


Початок нових пригод..


Дорога в сторону Карпат виявилась швидкою і без пригод,


Turbo Mazda 🥰


перекус на заправці і ми майже на місці. 

 Заскочили на водоспад Труфанець




Водоспад Труфанець https://share.google/kURm6AmRUcOqBLFlV


І далі на базу де тусувались пару днів поки вщухне дощ і ми зможемо почати підйом.

 Погода стала на наш бік , погнали!)))


Коротко про нашу ціль в цей день..

Через годину) 



А потім самі важкі дві години і 750м.майже вертикального набору 




 за які ти вже встиг подумати що навіщо воно мені потрібно,це останній похід бо нормальні люди їдуть на квадріках чи джипах але потім на вершині перед тобою відкривається те від чого я отримую масу задоволення)))


Вид з вершини г. Петрос висота 2020м.


Далі спуск



сауна , ночівля, зранку чан і в дорогу  де турбо мазда трохи подихала )))


P.S. Доречі по дорозі назад був сильний вітер і в чистому полі на швидкості 180 + знову я почув свист який був у папірєдніци https://driver.top/exp/651821/ який висадив дружину а  я зі знанням справи сказав не переймайся знаю що робити)))

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 97000 км.
Опубліковано: 07 червня 11:13
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.