ВАЗ / LADA Калина хэтчбек (Red VENOM)

Заміна масла в двигуні / Mannol 10W-60 Racing Ester

Я їжджу на ВАЗ / LADA Калина хэтчбек, Lifan 200 CiTyR
Радехів, Україна

Ось і пробігли майже 10000 км. після крайньої заміни масла в двигуні. Цього разу вирішив залити Mannol 10W-60 Racing Ester.



Одразу замінив і повітряний фільтр, оскільки він також пройшов вже 20000 км.

Ну, якось так.

Запис для того, щоб точно не забути пробіг, на якому проводилась заміна.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 2000 UAH, Пробіг 124000 км.
Опубліковано: 06 червня 13:05
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
Я не эксперт, но не слишком ли густое масло вы выбрали? Ведь оно категорически не подходит для двигателя вашего автомобиля. Это навредит маслонасосу, а в холодное время будет масляное голодание из-за высокой вязкости. Аргументируйте свой выбор, интересно.
2
06 червня 13:45
Sumchanin88
Я не эксперт, но не слишком ли густое масло вы выбрали? Ведь оно категорически не подходит для двигателя вашего автомобиля. Это навредит маслонасосу, а в холодное время будет масляное голодание из-за высокой вязкости. Аргументируйте свой выбор, интересно.
Sumchanin88, Фактично автомобіль використовується в основному для руху по трасі. Тому швидкість і навантаження на двигун тут для мене мають значення.
10W — зимовий показник в'язкості, вказує на те, що олива зберігає плинність при низьких температурах, забезпечуючи легкий запуск двигуна аж до –25°C. 60 — показник в'язкості при робочій температурі двигуна. Це означає, що масло залишається досить густим і стабільним навіть при нагріванні понад +50°C, створюючи міцну захисну масляну плівку.
Дане масло вже було неодноразово залито в такий же самий мотор, просто на іншому авто. За весь час показало себе досить непогано. Мотор як працював собі, так і працює. Наші зими пережив норм., маслонасос працює. Взимку ламочка тиску масла засла моментально, так як і на 10W-40.
07 червня 07:08