При проведенні ТО https://driver.top/exp/716577/ була зроблена діагностика ходової частини. Турбував стук по переду (грюкала стійка стабілізатора вже її замінив https://driver.top/exp/717736/ ) та на не рівній дорозі при швидкості 70-80 км/год відчуття наче автомобіль пересувать у різні сторони та при затяжному повороті було відчуття що піду в занос.
Було виявлено, що потрібно замінити майже всі сайлентблоки в задній частині ходової та задні сайлентблоки передніх ричагів.
Почав збирати запчастини:
LM 35725 Сайлентблок важеля LEMFORDER (під цифрою 2) - 2 шт
LM 38620 Сайлентблок важеля LEMFORDER (під цифрою 3) - 2 шт
MN L29623 Стійка заднього стабілізатора MONROE (під цифрою 10) - 2 шт
SW 32923358 Подушка стабілізатора гумова SWAG (під цифрою 15) - 2 шт
LM 29921 Сайлентблок важеля (під цифрою 2 і 3) - 4 шт (довелося повернути та замовити повнистю ричаг, так як почали випресовувати сайлентблок виявилося що ричаг розсипається)
LM 36021 Важіль підвіски LEMFORDER (під цифрою 1) - 2 шт
LM 29917 Сайлентблок важеля LEMFORDER (під цифрою 8) - 2 шт
Запчастини зібрав. Спочатку хотів замінити сам для економії. Але це могло затягнутися на тиждень або більше. Тому записався на СТО та приїхав в призначений час.
Прийняте рішення їхати на СТО також було ЕКОНОМІЄЮ але не фінансів, а часу.
Витрачено:
на запчастини 5460
на роботу 6400