Випадково так вийшло, що потрібно було замінити колегу по роботі на філіалі де є станція по обслуговуванню кондиціонера.
Так як з покупки авто я ще не обслуговував кондиціонер, але він працював і питань до нього не було, домовився з майстром та підʼєднали станцію
Процес пішов
Викачали виявилося, що була нестача 155 грамів
Вакумацію пройшов успішно
Закачали і я поїхав задоволений. Процес зайняв приблизно 50 хвилин.