Зробив собі чорну стелю. Тканину обирав на ворсовій підкладці, клей sar 306.
На все пішло 3 метри тканини і 2 літра клею з розчинником. Також зробив шумоізоляцію на стелі .
Весь пластик перефарбував в чорний колір. ( праймер, фарба, лак)
Декілька разів задавав собі питання" Нах воно мені треба?"😂😂😂
Складного нічого в цьому немає, але треба час і терпіння.
Результатом задоволений.
1
1