Acura TLX (1G) (TLX)

Чорна стеля

Я їжджу на Acura TLX (1G)
Україна


Зробив собі чорну стелю. Тканину обирав на ворсовій підкладці, клей sar 306.

На все пішло 3 метри тканини і 2 літра клею з розчинником. Також зробив шумоізоляцію на стелі .

Весь пластик  перефарбував в чорний колір. ( праймер, фарба, лак)

Декілька разів задавав собі питання" Нах воно мені треба?"😂😂😂

 Складного нічого в цьому немає, але треба час і терпіння. 

Результатом задоволений. 












Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 05 червня 19:58
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Acura TLX (1G)
на моїй 'а спек' чорна стеля заводська, так я не впевнений чи це добре, жаркувато як сонце припікає, хоча може це здається типу чорний нагрівається швидко
07 червня 22:00
Автор Я їжджу на Acura TLX (1G)
D_H
на моїй 'а спек' чорна стеля заводська, так я не впевнений чи це добре, жаркувато як сонце припікає, хоча може це здається типу чорний нагрівається швидко
D_H, воно припікає через темне авто, а не стелю. Доречі, я коли зробив шумоізоляцію стелі, помітно стало не так жарко.
1
10 червня 14:12
Я їжджу на Skoda Fabia Mk2
Краса! Теж робив і задававав ті самі питання собі))
1
05 червня 22:58