Peugeot 206 (Жабеня, з серцем лева)

"Боротьба з холодом" , або відновлення роботи кондиціонера

Я їжджу на Peugeot 206
Лозова, Україна

З останнього запису була розповідь про нюас з компресором, а саме посадкове місце підшипника, що думати що гадати, почав пошук компресора, подивився ціни на нові, стало зрозуміло що то вже за межою мого бажання, тому б/в мій варіант. Шукав довго але знайшов, замовив, домовився з майстром, зняв поставив, попереду літо в машині спека дихати нічим, поїду заправлю...


Парт номер старого компресора


Б/в але робочий


Приїхав в місто вичікав чергу підєднав майстер шланги до патрубків кондиціонера, прошли всі перевірки, герметичність, визначення об'єму, вакуумування, заливка масла, завожу авто для закачки, майстер каже "у тебе муфта компресора не круте, і вентилятор не вмикається" ну думаю поміняв компресор... Приїхав додому думаю що за шляпа, перевірю для початку запобіжники (з того що простіше всього) знайшов той що відповідає за компресор з виду цілий, а по факту відпрацював, поміняв, запускаю машину, круте, хух вже легше... На радощях їду знову у місто, завершити заправку, підєднали запускаю авто, майстер" так а вентилятор? Він має крутити при вмиканні кондиціонера" , я пожимаю пличима, бо х.з, має то має, тут виникає питання чьому у мене "не має? ".



Їду назад, і знову пошук інфи чого воно не працює, добре що по цьому приводу є багато статей і відео. І так є три варіанта: реле 1й швидкості (друга працює) вентилятора, термо резистор, проводка?! Щоб не було з цього, варіант один, робити доступ до того та дивитись по факту, що і було зроблено, зняв верхню решітку радіатора, і отримав хочь і не друже багато місця але може бути)) реле знаходяться під пластиковою кришкою якщо стояти до машини передом, по ліву руку на корпусі вентилятора, резистор нижче, відкрутив резистор, подивився, продзвонив, цілий, реле відєднав, почистив контантакти від окислів, реле були міняні до мене разом з конекторами в які ті реле вставляються, там вже був "Вася")) , ніби зроблено було, що ж тоді? Проводка вся була в термо ізоляції, перевірів що і як там робили. Зрізав всю ізоляцію, по факту що ми маємо, окислення по всім скрутка і два відгнивших проводка, один з них у конекторі резистора і один був під ізоляцією, зачистив, оновив ізоляцію, з конектором резістора ліпа, бо відгнило невдало, на форумі вичітав що такий самий конектор їде на датчик швидкості лади, на авто ринку на то гімно все є, там власне я і прикупив той конектор, зібрав все до купи і о чюдо "карлсон запрацював" 


Їду знову до заправника, компресор працює, вентилятор працює, підєднав, заправив, ніби дує холодом, зрадів, проїхав я десь км з 5, як з пічки почало дути теплом, та що за х....ня... Їду знову до заправника, той підєднав апарат, тиск в нормі, вітіку немає, подивився і каже "тут два варіанта або осушувачь під заміну, або зворотній клапан який знаходиться біля концентратора(радіатора в салоні), але схоже більше на осушувачь, замов, я з системи відкачаю фріон, ты на місці тут поміняєшь, і знову зроблю закачку". Так і зробив, і так, хвала богам і мені, що причиною був відживший осушувач (бо розбирати всю торпеду щоб долізти до того клапану мені в край нехотілось), клімат працює, холодом віє, в машині можна їздити в будь яку спеку, мінус один косяк  по машині)) 


Новенький і свіжий осушувач



Осушувачь купляв 0668001 ERA

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#кондиціонер
Ціна питання 3100 UAH, Пробіг 275455 км.
Опубліковано: 05 червня 17:16
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Вот так с первого раза купили б/у и оказался нормальным? А где брали? Может и я возьму.. потому что покупал 3 и все возвращал обратно
06 червня 22:17
Я їжджу на Peugeot 206
Теж ремонтував 1 швидкість карлсона )))) реле згнило) після того, як поставити ту кришку пластикову змастив її силіконовим герметиком по місцю прилягання
вже 5+ років без зауважень .
05 червня 17:29
Автор Я їжджу на Peugeot 206
ЧіКо_)
Теж ремонтував 1 швидкість карлсона )))) реле згнило) після того, як поставити ту кришку пластикову змастив її силіконовим герметиком по місцю прилягання вже 5+ років без зауважень .
ЧіКо_), нажаль селікона під рукою не було, але маю надію, що не скоро туди треба буде лізти знову, принані хоча б вже знаю як лікувати))
05 червня 20:18