Volkswagen Golf Mk3 (#НАВСЕБАБКИ-2)

Процесс перетворення. ч.1

Я їжджу на Volkswagen Golf Mk3, Volkswagen Passat B2, Volkswagen Passat B3
Київ, Україна

Трохи архівних фото прогресу по машині за 2023-2024 роки а також придбані/встановлені «ніштячкі»


Стан машини після виізду з простою. 6 мийок знадобилось щоб прибрати застарілий бруд і мох





Ліхтарі hella black буди отримані разом з машиною. Мені лишалось тільки встановити:)



Перші ~150км після 2 років простою



Штампи з В3 встали замість неоригінальних



І майже одразу отримали легке оновлення





Обшивка стаканів та пластикова планка на своїх місцях. Одразу стало виглядати більш презентабельно



Заміна зчеплення у січні 2024



Бардачок від версії з airbag (нижній)



Після повернення з учєбки у травні 2024 придбав спойлер hella. Встане він вже після зміни кольору машини



Примірка не відходячи від пошти😄




Травень 2024. Борбети встають на своє місце



Приїзджає жива, незаколхожена кришка багажника



Та займає своє місце замість того завареного сорому



Придбане разом зі спойлером кермо трошки приведене до тями



І також встає на місце



Замість пошарпаного кожуха — новенький





Білі повороти FER





Десь на початку шляху у 23-му також були встановлені дзеркала в колір та загалом у кращому стані. Фото з 2024



Замінена морда





Процесс фарбування







Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Реставрація
Опубліковано: 05 червня 14:15
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Toyota Corolla (70)
По локаціі ми сусіди
1
05 червня 22:23
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Машина знайшла майстрового хазяіна :) .
05 червня 14:21
Andriy-Kyiv
Машина знайшла майстрового хазяіна :) .
Andriy-Kyiv, якщо вже робити під себе — то викладатись по повній. Шукати те що подобається і ставити. При цьому філософія така — знаходити все за помірною ціною і щоб гарно було)
Саме тому я називаю цей проект «навсібабки» 😄
05 червня 14:31