BMW 5 series (E34) (БРЮНЕТКА )

Без причини. Трохи протупив.

Я їжджу на BMW 5 series (E34), Nissan Terrano II
Київ, Україна


Що ж. Ситуація. Їду собі нікого. Не чіпаю. ( жалкую,  що не відзняв розмову) 

По заду зявились ті самі рейси. Включають свої блимавки. Ок. Зупиняюсь.  Підходить. Руки в боки, років 22😂 кажу що треба...?!

  • у вас така машина.
  • КАЖУ ЙОМУ ПРИЧИНА ЗУПИНКИ? 
  • ой у вас така Легенда. 
  • Причина зупинки? !!

Короче пластмасовий, все одно не розуміє. Але вже починає видумувати якусь. Хрінь. У вас тонована оптика. Прям робот андроїд, який визначає все на око. 

Кажу це завод. Оригінал. Якщо ви називаєте її "Лєгендою" то повинні знати що таке оригінал Hella Black! 

Мочить. У відповідь. Перезапуск🤣

Почав, щось видумувати про тех огляд. Кажу коли буде тоді й побачимо. Так яка причина зупинки?!!! 

Мочить. От такі "унікали" попадаются. Так що не тупить як я. Знімайте відразу все на камеру. Реально аби докулупатись. 

По факту. Зупинка без причини. І витрата мого дорогоцінного часу. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 03 червня 19:53
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW 7 series (E38)
Була подібна ситуація, один в один, я їх через весь населений пункт провів за собою ,щоб зупинитись в дозволеному місці, і те саме .....ай ні : я чомусь ,по звичці, зупинився і ремінь скинув, він підійшов ,побачив, і одразу почав "ла ла ла", я йому кажу "щойно відстебнув, докази надасте що їхав не пристебнутий" ,тоді напарниця його за ліхтарі "пошебки" почав за них , говорю чим і як доведете що тоновані , всі сигнали видимі(перед цим почав заганяти що габарити не видні, чи стоп сигнал) , кажу "перевірим, разом подивимось" , кажу також "завод, хела Блек, ні не чули(хоч коли б він тямив, то одразу сказав що не було на сімках) , але все одно вони повинні довести законним шляхом!!!, в результаті він - ну "розумієте ви на такій машині 🧐 - на якій бл....ь машині!!!. Короче побачив що ніхера не вигорить - ну їдьте. Єдине шкодую треба далі було протягнути їх за розвилку , щоб їхали розвертались за пару км , ну або мигалка і через "взльотку" на одеській трасі, бо вони одразу на розвилку і назад в населений пункт.
05 червня 14:51
Автор Я їжджу на BMW 5 series (E34), Nissan Terrano II
GeisT
Була подібна ситуація, один в один, я їх через весь населений пункт провів за собою ,щоб зупинитись в дозволеному місці, і те саме .....ай ні : я чомусь ,по звичці, зупинився і ремінь скинув, він підійшов ,побачив, і одразу почав "ла ла ла", я йому кажу "щойно відстебнув, докази надасте що їхав не пристебнутий" ,тоді напарниця його за ліхтарі "пошебки" почав за них , говорю чим і як доведете що тоновані , всі сигнали видимі(перед цим почав заганяти що габарити не видні, чи стоп сигнал) , кажу "перевірим, разом подивимось" , кажу також "завод, хела Блек, ні не чули(хоч коли б він тямив, то одразу сказав що не було на сімках) , але все одно вони повинні довести законним шляхом!!!, в результаті він - ну "розумієте ви на такій машині 🧐 - на якій бл....ь машині!!!. Короче побачив що ніхера не вигорить - ну їдьте. Єдине шкодую треба далі було протягнути їх за розвилку , щоб їхали розвертались за пару км , ну або мигалка і через "взльотку" на одеській трасі, бо вони одразу на розвилку і назад в населений пункт.
GeisT, Отож. Пластик. Він такий пластик. О так...мені теж починали заливати. А може у мене мотор змінений)))) У вас така машина...Аби доколупатись) і показати свої понти
05 червня 20:40
Вони зупинили понюхати.
Вони понюхали.
Нічого не обломилось.
Розійшлись.
04 червня 10:12
Автор Я їжджу на BMW 5 series (E34), Nissan Terrano II
Boobler
Вони зупинили понюхати.Вони понюхали.Нічого не обломилось.Розійшлись.
Boobler, Останнім часом. воно зупиняє з іншою метою. А бачучи певні шеврони...або бикує або задкує.
05 червня 06:08
Карма бе-ен-віста ))) Треба було мерседеса купувати, в мене от теж заводське тонування задніх ліхтарів, і ще ні в кого не виникло жодного запитання з цього приводу ))
А взагалі можна було б і поговорити з молодняком, просвітити їх ))
03 червня 20:54
Автор Я їжджу на BMW 5 series (E34), Nissan Terrano II
ROst.ADventure
Карма бе-ен-віста ))) Треба було мерседеса купувати, в мене от теж заводське тонування задніх ліхтарів, і ще ні в кого не виникло жодного запитання з цього приводу ))А взагалі можна було б і поговорити з молодняком, просвітити їх ))
ROst.ADventure, ме - рсе - дес... то на любителя. А про молодняк. То інше питання. По ним і так видно. Що вони "профі" особливо опущені очі. При питанні "коли поміняєш". Пластик він такий пластик.
05 червня 06:06