KIA Sportage (3G) (KLINKER)

Проставки на задню вісь, заміна розвальних болтів

Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Київ, Україна

Після встановлення газового балону задня частина авто дуже просіла. Заміна пружин ситуацію не виправила, тому ще минулого року було придбано:
- проставка під задню пружину +30мм - 2 шт
- проставка під кріплення заднього амортизатора +20мм - 2 шт
- проставка під передню стійку +30мм - 2 шт
- тяга поперечна CTR CQKH88 - 2 шт
- болт регулювання сходження 55260-3M000 - 2 шт 
- шайба болта регулювання сходження 55223-2B100 - 2 шт
- стійка стабілізатора CTR CLT-88 - 2 шт (довша від штатної на 30 мм)
- болт підпружинного важеля 55260-3K100 - 2 шт
- шайба болта підпружинного важеля - 55263-3K000 - 2 шт
- пружинна шайба 13602-14006K - 2 шт
- гайки 62618-4D000 - 4 шт
- сайлентблок підпружинного важеля CTR CVKH205 - 2 шт
Також власними силами було виготовлено проставки під "вуха" кріплення сайлентблоків поздовжніх важелів (діаметр 30мм висота 30мм, центральний отвір 12,5мм)
Щоб зменшити натяг гальмівних шлангів, вивів їх з посадочного місця та трохи розвернув.
Після проведених робіт висота від центру колеса до арки - 44 см. Раніше було десь 38-39 см.



Болти закисли в сайлентблоках, тому вирізалися шабельною пилкою


Важіль демонтовано


Заміна сайлентблоку підпружинного важеля


Проставки встановлено



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#розвальні важелі , #Кліренс , #Проставки , #Підвіска
Пробіг 85840 км.
Опубліковано: 06 червня 13:47
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
я навпаки хотів би -25мм - 30мм 😁.
Але іноді треба на бордюр (дорожній борт) заїзджати.
06 червня 17:48
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Bal-3
я навпаки хотів би -25мм - 30мм 😁. Але іноді треба на бордюр (дорожній борт) заїзджати.
Bal-3, хлопці, який тодф сенс у паркетнику? Беріть хеч або сарай і буде те саме
06 червня 21:08
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Bal-3
Comik, style 😎😉
Bal-3, та ну. Стайл, це Альфа Ромео, бугатті. А із паркетника ліпити пузотерку - таке
06 червня 22:18
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Знайома картина з сабельною пилою. Теж різали. За 2 -3 роки вони клинять намертво. Графіка не допомагає. Хочу поекспериментувати з автопластиліном.
Походу авто вихідного дня з таким пробігом
06 червня 14:53
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Comik
Знайома картина з сабельною пилою. Теж різали. За 2 -3 роки вони клинять намертво. Графіка не допомагає. Хочу поекспериментувати з автопластиліном.Походу авто вихідного дня з таким пробігом
Comik, що цікаво, болти сходження відкрутилися без проблем, хтось туди заглядав (до грудня 2022 р), а от розвальні - позакисали.
Пробіг - кручений скоріш за все
06 червня 20:18