Після встановлення газового балону задня частина авто дуже просіла. Заміна пружин ситуацію не виправила, тому ще минулого року було придбано:
- проставка під задню пружину +30мм - 2 шт
- проставка під кріплення заднього амортизатора +20мм - 2 шт
- проставка під передню стійку +30мм - 2 шт
- тяга поперечна CTR CQKH88 - 2 шт
- болт регулювання сходження 55260-3M000 - 2 шт
- шайба болта регулювання сходження 55223-2B100 - 2 шт
- стійка стабілізатора CTR CLT-88 - 2 шт (довша від штатної на 30 мм)
- болт підпружинного важеля 55260-3K100 - 2 шт
- шайба болта підпружинного важеля - 55263-3K000 - 2 шт
- пружинна шайба 13602-14006K - 2 шт
- гайки 62618-4D000 - 4 шт
- сайлентблок підпружинного важеля CTR CVKH205 - 2 шт
Також власними силами було виготовлено проставки під "вуха" кріплення сайлентблоків поздовжніх важелів (діаметр 30мм висота 30мм, центральний отвір 12,5мм)
Щоб зменшити натяг гальмівних шлангів, вивів їх з посадочного місця та трохи розвернув.
Після проведених робіт висота від центру колеса до арки - 44 см. Раніше було десь 38-39 см.


Але іноді треба на бордюр (дорожній борт) заїзджати.
Походу авто вихідного дня з таким пробігом
Пробіг - кручений скоріш за все