Chevrolet Cruze (1G) (Ashterix)

Анонс. Сьогодні ввечері забираю машину

Я їжджу на MG eHS (AS33)
Одеса, Україна

Всім привіт!

Минуло майже шість тижнів із того моменту, як я віддав машину на рихтування та фарбування.

І ось сьогодні настав той довгоочікуваний момент, коли мені повідомили, що автомобіль готовий і його можна забирати.

Чому все затягнулося так надовго? Про це розповім у наступному записі. Завтра планую викласти великий допис із купою фотографій.

А поки що хочу просто поділитися з вами своїм передчуттям радості від цієї довгоочікуваної зустрічі.

Всім добра!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Бортжурнал , #ChevroletCruze
Опубліковано: 07 липня 2017р. 18:35
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.