Audi A4 Avant (B7) (1.8 турбо)

І знову ремонт ГБО 5 vialle + фіксатор котушок

Я їжджу на Audi A4 Avant (B7)
Суми, Україна

Все як завжди тільки заправиш повний бак газу і шось завжди стається, от у і мене перестав качати насос vialle, сама електрична частина справка тому як чую що він працює а от тиск через програму діагностики він не нагнітає, хоча повинен додавати +5 бар до тиску що є в балоні і із за цього Audi відмовлялась працювати на газу. 

Спускаєм газ,


Газовий туман, спускав десь 35-40 літрів 3-4 години


ліземо в балон дістаємо насос 


Насос vialle в зборі з колбой


Бачимо там купу сміття і наглухо забиті мембрани насосу із за цього він і не може нагнати +5 бар 

Перебираємо всі мембрани щоб насосна


Фото із інтернету, але процес схожий не фотографував, перебираємо все і збираємо


частина була герметична і чиста, заливаємо нове мастило в насос і збираємо 

І о чудо тепер все працює 

+

Зробив кріплення на котушки tfsi , так як вони вищі за стандартні, буває що вискакують через певний час від вібрації і починає троїти, приходиться їх з якоюсь періодичністю вставляти, не так часто але є такий нюанс, хотів замовити із Китаю кріплення але чекати не хотів, спробував сам 


Кріплення котушок tfsi



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 266045 км.
Опубліковано: 02 червня 22:31
10 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Е пару питань. Запуск на газу можливий? І до якої температури, якшо так. Відносно бенза перевитрата є?
08 червня 21:47
Автор Я їжджу на Audi A4 Avant (B7)
Водяной
Е пару питань. Запуск на газу можливий? І до якої температури, якшо так. Відносно бенза перевитрата є?
Водяной, у моєму обладнанні vialle lpi7 тако не має як запуск на газу, є алгоритм по якому він працює, після просто більше 3 годин, авто заводиться і працює 180 секунд на бензині, не важливо яка температура на вулиці хоть +40 хоть -30, всі інші запуски менше 3 годин запускаються на бензині іде прокачка насосу від 10-20 секунд і все ви на газу, в цьому поколінні не має редуктора щоб його програвати газ подається в рідкому стані, тому тільки алгоритм який заклав розробник під кожне авто, по моїм замірам розбіжність із 95 звичайним і газом прям дуже мізерна +- 15-20 відсотків, скажу так якщо обладнання працює справно то авто їде на газу і працює набагато стабільніше чим на 95 бензині, так як октанове число газу 103-106
1
09 червня 12:57
golubromashka
Водяной, у моєму обладнанні vialle lpi7 тако не має як запуск на газу, є алгоритм по якому він працює, після просто більше 3 годин, авто заводиться і працює 180 секунд на бензині, не важливо яка температура на вулиці хоть +40 хоть -30, всі інші запуски менше 3 годин запускаються на бензині іде прокачка насосу від 10-20 секунд і все ви на газу, в цьому поколінні не має редуктора щоб його програвати газ подається в рідкому стані, тому тільки алгоритм який заклав розробник під кожне авто, по моїм замірам розбіжність із 95 звичайним і газом прям дуже мізерна +- 15-20 відсотків, скажу так якщо обладнання працює справно то авто їде на газу і працює набагато стабільніше чим на 95 бензині, так як октанове число газу 103-106
golubromashka, дякую. Дивно. У мене на четвертому поколінні теж до 20 відсотків перерозхід. Мені здається на п'ятому має бути менше.
09 червня 15:30
Автор Я їжджу на Audi A4 Avant (B7)
Водяной
golubromashka, дякую. Дивно. У мене на четвертому поколінні теж до 20 відсотків перерозхід. Мені здається на п'ятому має бути менше.
Водяной, тут же не в поколінні діло, він шо в 4 що 5 буду однаковий ~20% це не від покоління залежить а від того що ККД газу менше чим бензину ~на ціж 20 відсотків тут просто інших цифр не може бути, а якщо вони будуть типу у мене газу береже менше чим бензину то це не правильно працює система на газу і вона просто біднить і убиває мотор тим що піднімається температура в середині і на випуску, тут великий плюс того що я не втрачаю потужності на 5 покоління, а може навіть їде краще і ще один плюс в зимку не потрітно чекати поки прогріється мотор і перейде на газ, тут плюс прям величезний я прям заправляють бензином дуже рідко може по пів року не заливати бензин бо вона його практично не бере
У мене було 4 покоління на іншій ауді то там прям прям пару разів на місяць потрітно було 10-20 літрів бензину
09 червня 16:13
golubromashka
Водяной, тут же не в поколінні діло, він шо в 4 що 5 буду однаковий ~20% це не від покоління залежить а від того що ККД газу менше чим бензину ~на ціж 20 відсотків тут просто інших цифр не може бути, а якщо вони будуть типу у мене газу береже менше чим бензину то це не правильно працює система на газу і вона просто біднить і убиває мотор тим що піднімається температура в середині і на випуску, тут великий плюс того що я не втрачаю потужності на 5 покоління, а може навіть їде краще і ще один плюс в зимку не потрітно чекати поки прогріється мотор і перейде на газ, тут плюс прям величезний я прям заправляють бензином дуже рідко може по пів року не заливати бензин бо вона його практично не бере У мене було 4 покоління на іншій ауді то там прям прям пару разів на місяць потрітно було 10-20 літрів бензину
golubromashka, не побачив може , а форсунки окремо ,газові,свої?
09 червня 17:32
Автор Я їжджу на Audi A4 Avant (B7)
Водяной
golubromashka, не побачив може , а форсунки окремо ,газові,свої?
Водяной, так окремо свої стоять, все те саме як на Kia Hyundai lpi навіть обладнання і деталі є які можно замінити та підібрати з цих авто
1
10 червня 08:12
Колись такі насоси було перебрати проблема,
05 червня 21:24
Автор Я їжджу на Audi A4 Avant (B7)
PrikolistUA
Колись такі насоси було перебрати проблема,
PrikolistUA, та зараз купа запчастин, це такий самий насос стоїть у газових Kia Hyundai ті що з Кореї
У мене гбо працює по тому самому принципу
06 червня 18:10
Автор Я їжджу на Audi A4 Avant (B7)
PrikolistUA
golubromashka, Vialle рулить 💪
PrikolistUA, поки не заламалсь так, прикольна система, на багато краще працює чим 4 покоління і економніше, в зимку на приклад не має такого як прогріти редуктор щоб перейшла на газ і тому витрати бензину прям мінімальні
08 червня 08:08