Ну що машинка бігає ніяких активності не проходило. А ну єдине це обслуговував трапецію двірників але відчую що доведеться замінити.
А ну і замінив електро скло підйомник водія бо тросик лопнув.
А так все Гуд.
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 01 червня 00:58