Volkswagen Golf Mk4 (Крокодільчик)

Поговорити

Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4, Volvo V60 (1G)
Київ, Україна

Ну що машинка бігає ніяких активності не проходило. А ну єдине це обслуговував трапецію двірників але відчую що доведеться замінити.

А ну і замінив електро скло підйомник водія бо тросик лопнув.

А так все Гуд.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 01 червня 00:58
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.