І так маю тепер в користуванні Volvo V60 PHEV.
Дуже довго думав про більш сучасне авто,
Розрививався між вольт, аутлендером і Вольво.
Але Вольво перемогла в цьому виборі.
Найняв компанію по автопідбору і ось знайшли екземпляр в дуже хорошому стані якщо порівнювати з іншими на ринку... Перша поїздка на ньому була прям потужна я був дуже вартісному шоці...
Честно кайфонув. Можливо для когось це буде не зрозуміло але я не мав машину такого класу і такого комфорту до цього, для мене це прям топ.
Це як то кажуть перші враження.
Далі більше.