KIA EV6 (Кен)

Заміна масла в редукторі

Я їжджу на Ford Mondeo IV, KIA EV6
Кропивницький, Україна



Вирішив замінити масло в редукторі, бо не відомо чи міняли його там взагалі. Та й пишуть, що із заводу можуть менше залити, ніж має бути. В моєму випадку, не вистачало грам 200, і масло чисте було червоне. Залив 3.6 літра, купував оригінал. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 7200 UAH,
Опубліковано: 31 травня 21:26
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
На якому пробігу міняєш?
13 червня 08:33
Автор Я їжджу на Ford Mondeo IV, KIA EV6
andrey-shulgach
На якому пробігу міняєш?
andrey-shulgach, в мене 140 пробіг. Недавно взяв, вирішив превентивно замінити. Не відомо чи в америкі його міняли
1
13 червня 11:03