Вирішив замінити масло в редукторі, бо не відомо чи міняли його там взагалі. Та й пишуть, що із заводу можуть менше залити, ніж має бути. В моєму випадку, не вистачало грам 200, і масло чисте було червоне. Залив 3.6 літра, купував оригінал.
Ціна питання 7200 UAH,
1