KIA EV6 (Кен)

Акумулятор

Я їжджу на Ford Mondeo IV, KIA EV6
Кропивницький, Україна




Вирішив замінити АКБ, так як на цій моделі бажано міняти його кожні 3 роки, хоть ставиться AGM. Стояв якийсь ноунейм, поставив бош. Старий акумулятор піде на форда, бо там варта уже просилась зимою. Головне щоб пускового йому вистачило.

Пізніше буде заміна масла в редукторі. І все, в обмлуговуванні електрички

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 09 травня 09:19
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Сурер. Я теж думав замінити але стоїть новий оригінальний кіа.
13 червня 08:32