Subaru Forester (SJ) (Будка)

Запис №3 (робимо перебування в Subaru Forester SJ трохи менш болісним)

Я їжджу на Subaru Forester (SJ)
Київ, Україна

З моменту покупки було зрозуміло, що в салоні забагато зайвих звуків. І це ще без дитячих автокрісел, іграшок та купи сімейного хламу, який з часом перетворює будь-яку машину на будинок кочівників 🙈


Покатався тиждень, послухав, звідки саме йде шум, і першим ділом ідентифікував хруст безе гумових ущільнювачів дверей та багажника.



Купив силікон з аплікатором і пройшовся по всіх ущільнювачах. На Forester їх, м’яко кажучи, багато, і вони доволі великі, тому вся ця медитативна процедура зайняла хвилин 20.



Після цього знову довелося поїздити в режимі великого вуха, вислуховуючи, що далі скрипить, хрустить і шумить. Наступним на черзі став незрозумілий шум із багажника. Довго відкладав це питання, бо думав, що доведеться розбирати пластиковий кожух і шумити кришку багажника. Але потім згадав, що бачив пост про шум замка багажника.

Залив замок WD-40 і, на диво, це дійсно спрацювало.


Ще замінив задній двірник. Судячи зі стану старого, його не міняли ще з моменту відправки Форіка з Америки.



Перейшов до передньої частини автівки. Коли машину збирали після ДТП, шланг омивача поклали поверх механізму двірника. Нічого критичного, але виглядало це максимально по-колхозному.

Зняв двірник, переклав шланг як належить і зібрав усе назад. Дрібниця, а приємно.


Не знав, що двірника кріплення має шліци і треба не затупити виставити його у правильне положення, як було до втручання


Поки крутився біля капоту, поліз міняти передні габарити. І тут був здивований: у габаритній секції фари стоять одразу дві лампи. Навіщо вони там обидві, поки що не зрозумів.

Спочатку подумав, що це ДХО, але денні ходові тут реалізовані через дальнє світло в пів накалу. Можливо, якась американська особливість, але поки що не розбирався.

Зрозуміти це ще складніше через жовток усередині фари, який поки що не встиг прибрати 🤡


Ставимо ті, що дістались у спадщина замість ламп Ілліча



І за ними ще одні з аккорда, бо китайських не вистачило


Також для покращення відношення до будки зробив другий ключ, бо один ключ, це незручно і не дуже безпечно. До того ж той, що дістався з машиною, виглядав так, ніби його видали разом із Жигулями.

Новий ключ мені теж не дуже подобається через свою відверту китайщину, але він хоча б практичний.



У планах купити оригінальний корпус і перекинути туди свій жигулівський.


Їдемо далі на бубонно мобілі



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Форестер , #Субару , #forester , #Subaru
Ціна питання 4500 UAH, Пробіг 97000 км.
Опубліковано: сьогодні о 00:33
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Acura RDX (3G)
Добре що без панорами)))
Там було б звуків хоч відбавляй))
сьогодні о 08:29
Автор Я їжджу на Subaru Forester (SJ)
MaksimYrievich
Добре що без панорами)))Там було б звуків хоч відбавляй))
MaksimYrievich, тут люк великий, майже як панорама
Але поки що тьфу-тьфу тихо))
сьогодні о 09:24
Я їжджу на Acura RDX (3G)
KLEINO
MaksimYrievich, тут люк великий, майже як панорама Але поки що тьфу-тьфу тихо))
KLEINO, ооо,в зимку буде весело поки салон не прогріється)) в мене так само панорама бісить коли холодно))
сьогодні о 09:52