Renault Megane IV (👍)

фотосесія

Я їжджу на Renault Megane IV, Daewoo Lanos
Київ, Україна

Зранку поїхав в гості до родичів за місто. Вже будучи там отримав повідомлення з банку про появу у мене штрафу   

Ніби ніде не порушував, також знаю місцерозташування всіх камер по тому маршруту, бо досить часто там катаюсь. Що ж, іду в Дію, а там вже і відео з фотографіями завантажили.  

Виявляється, на відрізку дороги поза населеними пунктом встановили нову камеру. Мабуть через те, що поруч, в стороні від дороги розташований великий дачний кооператив і авто, що виїжджають звідти одразу їдуть на розворот в сторону міста, з якого в свою чергу завжди йде чималий транспортний потік. А враховуючи, що дорога йде вниз, до річки, багато водіїв на тому відрізку "низько летять", а тут якийсь дід з картоплею виїжджає...  серйозні аварії там не рідкість. Іншого пояснення про появу камери в цьому місці я не бачу.

Короче, штраф сплатив, фотосет зберіг :)

Їдемо далі.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 170 UAH, Пробіг 210012 км.
Опубліковано: 30 травня 20:54
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Laguna II
Херасі яка якісна кольорова фотка)) до цього лише чорно-білі бачив)
1
13 червня 23:15
Ну Чірік тут виглядав би соліднєй :)
31 травня 01:31
Автор Я їжджу на Renault Megane IV, Daewoo Lanos
AnotherGrayMan
Ну Чірік тут виглядав би соліднєй :)
AnotherGrayMan, ...вигукнув якийсь чувак із тролейбуса 😂
31 травня 08:55
illusio
AnotherGrayMan, ...вигукнув якийсь чувак із тролейбуса 😂
illusio, з маршрутки ващє то!
1
31 травня 09:12