Вперше з закінчення зими помив автівку як ззовні, так і підкапотку. Звісно з максимальним дотриманням заходів електричної безпеки.
І ось на слідуючий день через 20 з невеликим хвилин після виїзду, розумію що автівка "потухла". При цьому "потухла" специфічно - двигун, мафон та світло в салоні працюють. А от приборна панель, все зовнішнє світло (габарити, стопи, повороти та аварійна індикація), замки та сигналізація - ні.
Добре що після прояву проблеми я додумався спочатку авто поставити куди треба, бо завести двигун знову не вийшло. Стартер тільки легенько клацав і всьо.
Через пару годин на авто все знов працювало як повинно.
Їдемо, знов проходить десь 20 хвилин і тухнемо, але не глохнемо. Ну тут вже треба розбиратися бо слідуюча зупинка може бути десь в полі що зовсім не варіант.
На жаль, до авторинку не по дорозі та й вже пізнувато було, тому в поміч мені буде найближчий відкритий автомагазин.
Як би логічно полізти під капот до коробки запобіжників що на плюсовій клемі. Звісно попередньо знявши мінусову. І миття підкапотки виявилося абсолютно з цим не пов'язане
Запобіжник на 60А виявився тріснутим! ТРІСНУТИМ! Це бляха як? Я розумію що на більшості шляхів у нас не дуже покриття, але так щоб аж запобіжник тріснув - таке побачив вперше.
Добре, зняв його та до магазину.
- потрібна така штука!
- о, це ваговська примочка...
- так є таке на зараз?
- та нє, на завтра-післязавтра
А в наявності тільки зовнішній запобіжник. Ну колхоз - діло тонке, зате працює.
Поспитав через телефон ще пару магазинів, і в тому число (прости господі) вагівський - ніде в Дніпрі в наявності такого запобіжника не було! Та й хрін з ним.
Пару днів поїздив з цією соплею поки приїхала посилочка з новими запобіжниками від Dok.ua
В посилочці :
FS00.060.001 - Tesla запобіжник 60A
FS00.030.001 - Tesla запобіжник 30A
FS00.080.001 - Tesla запобіжник 80A
N10424905 - VAG запобіжник 110A
5007 - Osram автолампа R5W
AF430 - Alpha Filter фільтр газовий
Запобіжників взяв і про запас щоби більше не надіятись на інших. На жаль, по Tesla на 100 ампер в наявності не було, взято по ваг.
Ну і до купи упаковка лампочок в задні габарити бо це у мене чомусь витратник. Пізніше можливо розповім.
Запобіжник замінено, їздимо далі.
Ціна питання 728 UAH, Пробіг 145107 км.