Появилось запотівання біля сальника де піввісь входить в КПП з правої сторони, ніби не критично але це всерівно мене непокоїло, хоча так і проїздив більше року. Сам сальник був куплений майже одразу, та місяцями чекав свого часу. Заміну робив десь пів року тому і мав сумнів що новий сальник буде ходити, але на даний час все добре і сухо. Процедура ніби не складна, немаючи ями, з домкрата трохи не зручно але можливо. Замінював тільки праву сторону.




Новий ущільнювач інакший через те що модернізований.