BMW 5 series (G30) (BIMER)

Перша фотосесія BMW G30

Я їжджу на BMW 5 series (G30)
Krakow, Poland

Всім привіт 🙋🏻‍♂️ 


Перша фотосесія моєї BMW G30 у того ж самого фотографа який робив мені і фотосесію моєї колишньої BMW F30






































Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#BMW G30 530i , #фотосесія , #BMW G30 , #BMW
Опубліковано: 24 травня 14:44
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
все, пора продавати)))
26 травня 12:13
Автор Я їжджу на BMW 5 series (G30)
Megane RS
все, пора продавати)))
Megane RS, та ще ні, ще багато всього попереду)
26 травня 12:24