Honda Accord (8G) (BLACK Type S )

CarPlay + Honda Navi, досвід підключення.

Я їжджу на Honda Accord (8G), Mazda CX-3
Вінниця, Україна

Хочу поділитися своїм минулим досвідом, спроби підключення CarPlay до штатної системи Honda Navi.

Зібравши повністю всі компоненти Honda Navi, Частина 1, стало питання, встановлення CarPlay для цієї застарілої OEM системи.  Забігаючи на перед, встановлення Android не розглядав, та не розглядаю зовсім, це не моє). 
У минулому році в певних профільних колах, була актуальна тема встановлення CarPlay в Honda Navi, навіть є певні напрацювання для цієї старої системи. 
Певними ентузіастами з профільного кола, та трохи пізніше і мною), були придбані CarPlay бокси для Acura (підключення дуже схоже з Honda), щоб спробувати реалізовувати їх встановлення в OEM Honda Navi.
Для цього потрібно було переробити проводку CarPlay бокса та відкоригувати ПО під Honda Navi, всім цим спільно займались Uns8ted та @OdesaHonda, Pr, за що їм дякую за допомогу та напрацювання в реалізації цього проєкту. Тож як відомо, вдалося підключити CarPlay до Honda Navi, налаштувати та максимально відкоригувати роздільну здатність для цього застарілого екрану.
В процесі тестування зʼявились певні проблеми з керуванням штатним інтерфейсом Honda Navi, за керування якого відповідає певна прошивка CarPlay бокса, в даному випадку вона блокує кнопки керування при переході в штатне меню системи Honda Navi, а в меню CarPlay все працює. 
У пошуках потрібної прошивки та вирішення цієї проблеми, мною на просторах інтернета та різних форумах, була знайдена прошивка від Acura MDX 2008 (Navi система дуже схожа з Accord 8) після встановлення якої мій CarPlay бокс перестав працювати, та перетворися в цеглу(.  
Щоб реанімувати цей бокс потрібно, або якось його відправити Китайцям, що майже неможливо, або знайти хто може з працюючого бокса клонувати прошивку та перекинути в непрацюючий бокс, і скоріше за все, це треба робити на певному окремому процесорі, я в цьому не дуже розбираюсь.  
Скажімо так, реалізація CarPlay в Honda Navi була десь на півдорозі успіху. 

p.s. Але не покидаємо надії) 


Трохи фото. 

Підключення CarPlay до Honda Navi.


Застарілий екран Honda має малу розподільчу здатність, поблизу видно пікселі, але з відстані водія їх не видно, картинка вцілому виглядає нормально )


Штатний інтерфейс.


CarPlay box.



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 29 травня 20:28
19 0 3

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
Carplay цей, на алі купляв ?
01 червня 13:21
Автор Я їжджу на Honda Accord (8G), Mazda CX-3
AlexxxG
Carplay цей, на алі купляв ?
AlexxxG, так
1
01 червня 14:06
Я їжджу на Honda Accord (8G)
Після установки Navi зрозумів,що мабуть не вистачає тільки bluetooth audio,по всьому іншому треба розуміти чи воно потрібно)
31 травня 19:34
Автор Я їжджу на Honda Accord (8G), Mazda CX-3
Oleksandr_SL
Після установки Navi зрозумів,що мабуть не вистачає тільки bluetooth audio,по всьому іншому треба розуміти чи воно потрібно)
Oleksandr_SL, для мене навпаки важливо CarPlay ) слухаю через шнурок, і це максимальна якість, якщо кому це важливо.
31 травня 19:39
Я їжджу на Honda Accord (8G)
John_1177
Oleksandr_SL, для мене навпаки важливо CarPlay ) слухаю через шнурок, і це максимальна якість, якщо кому це важливо.
John_1177, блютуз музыка что в акуре дорест что в рест акуре имеет минусы)) и дело не в качестве) а в том что она отваливается через каждые 5-10 минут, эти блоки с белой наклейкой проблемные, я пока нашел живой, 4 выкинул в мусор))
31 травня 19:58
Я їжджу на Honda Accord (8G)
John_1177
OdesaHonda, ну и плюс ко всему режут качество звука
John_1177, конечно да. просто как опции и не более, в доресте подключение через бабу голосовую, в ресте у меня через меню уже слава богу, но я использую либо aux он у меня карплей, либо iPod или HDD
1
31 травня 20:02
Автор Я їжджу на Honda Accord (8G), Mazda CX-3
OdesaHonda
John_1177, конечно да. просто как опции и не более, в доресте подключение через бабу голосовую, в ресте у меня через меню уже слава богу, но я использую либо aux он у меня карплей, либо iPod или HDD
OdesaHonda, iPod и HHD будет максимальное качество , ну и конечно же СD диск лицензия )
Привык уже к iPod , все управление работает как должно быть, плюс названия треков)
31 травня 20:04
Я їжджу на Honda Accord (8G)
John_1177
OdesaHonda, iPod и HHD будет максимальное качество , ну и конечно же СD диск лицензия )Привык уже к iPod , все управление работает как должно быть, плюс названия треков)
John_1177, по качеству примерное так (включая то что у меня нет родных динамиков и саба)
CD
HDD
Ipod
Aux
Bluetooth
1
31 травня 20:05
Автор Я їжджу на Honda Accord (8G), Mazda CX-3
OdesaHonda
John_1177, по качеству примерное так (включая то что у меня нет родных динамиков и саба)CDHDDIpodAuxBluetooth
OdesaHonda, надо купить CD лицензию, сравнить, а то уже не помню когда диск там был )
31 травня 20:09
Я їжджу на Honda Accord (8G)
John_1177
OdesaHonda, надо купить CD лицензию, сравнить, а то уже не помню когда диск там был )
John_1177, могу выслать😂 у меня есть разные и все лицензия
1
31 травня 20:09
Автор Я їжджу на Honda Accord (8G), Mazda CX-3
OdesaHonda
John_1177, могу выслать😂 у меня есть разные и все лицензия
OdesaHonda, с удовольствием послушаю )
1
31 травня 20:12
Роздільну здатність я навіть порахував, кожну точку на екрані, у мене вийшли сирі цифри, бо мабудь щоб порахувати точно треба вбити не одну годину, але вийшло що роздільна здатність 420х240 точок
1
29 травня 21:33
John_1177
Uns8ted, як я і писав, все вийшло максимально гарно. 🤝
John_1177, я ще тоді казав що якщо впритул з лупою не розглядати то сносно.
Воно в півметрі від очей знаходиться, дрібний текст не видно на мапі, так, але можна і пережити
1
29 травня 21:54
Я їжджу на Honda Accord (8G)
Все дело в mcu, она отвечает за кнопки, у каждой кнопки есть код, все что есть в моих силах, сделаю) эти коды надо отправить китайцам, жду от них ответа. Хонда нави аккорд 8 больше имеет обдего с пилотом чем с мдх
И старая она или не старая, (автомобиль уже тоже не молодой) но при этом лучшего места чем ШТАТНОЕ для экрана, в этом кузове нет и не будет. Но тут каждому свое.
MCU я постараюсь выбить у китайцев
1
29 травня 21:24
Я їжджу на Honda Accord (8G)
John_1177
OdesaHonda, не теряю надежды).
John_1177, тут просто китайцы ленивые, кнопки и джойстик програмируються 5 минут, я себе так делал ям контролер на андроид (прости господи😂) если они допилят все будет работать
1
29 травня 21:34