Всім привіт!!! Ось і довгоочікуваний фінал з задньою підвіскою. І так що я придбав на зад:
1) Амортизатор підвіски задній газомасляний BILSTEIN B4 19223322
2)Пружина підвіски задня 4272925 „heavy duty“ товщина прута 11 мм., а по заводу 10,25 мм.
3)7700416162 Renault (RVI) Проставка (резиновое кольцо) пружины задней верхняя
4) болти амортизаторів 4 штуки, FE BILSTEIN FEBI 26337
І так, якщо коротко то болти я зірвав швидко і без проблем, але нижня втулка на амортизаторі заставила мене попрацювати. Я нарізав у ній різьбу М14, та взяв підходящій болт, та з наружньої сторони вставив шпильку та вибив цей амортизатор, до уваги ще рідний був, але не відпрацьовував. Потім витягнув пружини з пневмобалоном, ці балони переставив у нову пружину. Та зібрав протилежному порядку, все змастив графіткою.
Після того як спустив її на колеса, то затягнув нижні болти на амортизаторах.
Ось так вона виглядає уже зібрана.
Ціна питання 9160 UAH, Пробіг 374556 км.