BMW 3 series (F30) (WENOM)

Як називається категорія «людей» що тирять ковпачки з дисків?😡

Я їжджу на BMW 3 series (F30)
Київ, Україна



Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 22 травня 23:59
12 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Був один випадок 10.07.22. Побачив із вікна, що малолітній поц ходить кругами біля авто та дивиться на колеса. У момент, коли він потягнувся рукою... - крикнув. Від несподіванки він навіть розгубився в який бік бігти від авто у дворі. А ковпачки на літньому комплекті були звичайні хром.
23 травня 09:19
Це все Тренд з ТікТока.
Мисливці за Ковпачками)
1
23 травня 09:00
Я їжджу на KIA Proceed
Kirill0550
Це все Тренд з ТікТока.Мисливці за Ковпачками)
Kirill0550, Цей тренд був ще в часи коли телефони були від сили з java іграми)
1
23 травня 15:37
XpertVision
Kirill0550, Цей тренд був ще в часи коли телефони були від сили з java іграми)
XpertVision, Може і був, але я цього не Памʼятаю 😅
1
23 травня 15:40
Автор Я їжджу на BMW 3 series (F30)
Kirill0550
Це все Тренд з ТікТока.Мисливці за Ковпачками)
Kirill0550, Ну от що вони з ними потім роблять, на шию вішають чи що..😅
24 травня 15:23
Elina
Kirill0550, Ну от що вони з ними потім роблять, на шию вішають чи що..😅
Elina, Роблять Колекції, Хваляться , Продають😅Змагаються.
24 травня 18:15
Їх звати: «маленькі гнидники, яких потрібно по рукам та дупі гарненько відгамселити»
1
23 травня 01:09
Я їжджу на KIA Proceed
Діти. 99.99999%
1
1
23 травня 00:36
XpertVision
Діти. 99.99999%
XpertVision, яких треба добряче пиз.. ти
4
2
23 травня 00:46
Учасники гей-парадів . Але це неточно..
2
23 травня 00:32