Mitsubishi Carisma (Міцик)

Встановлення бі лед Гольф 3

Я їжджу на Mitsubishi Carisma
Сокаль, Україна

Пригнав знайомий свого гольфа 3 на заміну галогенових лінз на бі лед,так як фари вже не заводи в типу тюнінг,то вже було легше з роботою,і не треба було видумувати якісь кріплення і тд,думав чи замовляти лінзи на Алі чи купувати у нас,але побачив шо той комплект який я вже ставив на 5 машин коштує на 1500грн дорожче,вирішив пошукати в Україні,знайшов за приємною ціною в саме 3000грн за комплект з двох лінз Sigma Super x1 на 3 дюйми,а так як заводські були на 2.5 дюймів то треба було розпилювати маски під більшу лінзу,ну і кріплення лінзи вже не завод а hella 3r,заодно і кріплення трохи переробляв,потім ще замітив шо проводка на лівій(водійській) фарі накручена як попало,і деякі проводи розірвані,ну нічого,проводку відновив,все шо треба було зробив,фари запакував і виставив на реглоскопі.

По словах знайомого таке враження що сходив до окуліста,ну тобто раніше не бачив більше 3 метри,а тепер як вдень😅

Ну і накидаю вото

Примірка лінз в кріплення 


Розпилювання масок під 3 дюйми 



Пайка внутрішньої проводки


Частково зібрані корпуси


Зібрані фари вже на машині

Габарити


Ближнє світло


Дальнє світло 


Результат

Ближнє світло 

Дальнє світло 


Посилання на відео

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
##бі-леди в фари
Ціна питання 6500 UAH,
Опубліковано: 18 травня 15:29
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mitsubishi Colt VI
Виглядає круто!
10 червня 09:38
Автор Я їжджу на Mitsubishi Carisma
HellishRage
Виглядає круто!
HellishRage, дякую.
17 червня 17:50