Skoda Octavia Scout (Mk2) (Scout 2.0TDI 4x4)

142. Хто їв акумулятор? Повчально 😕.

Я їжджу на Skoda Octavia Scout (Mk2)
Київ, Україна

Вітаю шановні!


Якось останнім часом помітив, що після навіть невеликого простою просідає майже новий акумулятор Banner (йому рівно рік).


По помилкам - ніяких немає, все ніби добре (окрім того, що є проблема з антенами GPS та DAB радіо - але Коламбус нормально засинає).


Почав дивитися по запобіжникам - де є напруга після "засинання" авто.


І виявив, що на 15 (блок BCM) є 0.25мV - тобто десь по освітленню салона є проблема і блок не "засинає". 

Дивився вночі - ніде нічого не горить, ні в салоні, ні в бардачку, ні в багажнику - хм?

Почав потроху відключати різні плафони та міряти чи щось змінюється на 15 запобіжнику.


І ось, відключивши LED плафони освітлення у багажнику я отримав 0.0 на цьому запобіжнику!

Тобто, хоча вони не світилися, не били помилку, але якимось чином не давали засипати блоку BCM!

Ці плафони в мене не оригінальні, а з Аліекспреса. Світять вони - ну просто чудово! Але...

Ось такі:

Загальний вигляд

Плата

Світлодіоди

Почав гуглити про це, та знайшов опис схожих проблем.

Вирішували їх підпайкою діоду 1N4007 з оригінальних світильників:

Ось цей діод в оригіналі

Відпаяти ніжку +, відігнути від контактної площадки та підпаяти діод:

Припаяти діод отак

Але я поки що просто поставив назад оригінальні, буду думати, чи розбирати їх та паяти діод до китайських, але поки немає натхнення.


Але ще залишилася якась проблема з 13 запобіжником - Блок управління зовнішнім освітленням, стоп-сигнали.

13 запобіжник

На ньому стрибало 0.05мV-0.08мV:

І нижче не падало.


Лампи "стопів" стоять рідні галогени, не LED, LED-и тільки задній хід, але вони не на цьому запобіжнику...

Інколи буває помилка по 3му стопу - думав що може через нього, розібрав двері багажника, скинув з нього роз'єм - нічого не змінилося.

Попутно зламав там пару пластикових кріплень, блін...


Вже й дивитися немає на що - все перевірено!


Але!

Ще ж на живленні датчику дощу тепер висить відеореєстратор - чи може він так впливати?

Знову прийшлося морочливо те все розбирати - знімати дзеркало, все відключати...


І ось - ФІНАЛ.

Тепер на 13 запобіжнику теж 0!


ПЕРЕМОГА!

Машина спить так як повинна.


Але є повчальний висновок - підключивши щось нерідне, треба добре перевіряти як воно впливає на автівку...

Китайські LED лампи багажника та китайський відео реєстратор - не давали спати блокам електроніки, а ті в свою чергу виїдали акумулятор.

Скоріше за все у мене і минулий акумулятор FIAMM помер від тих задніх плафонів (бо тоді реєстратора ще не було).

А тепер міг загубити нового Banner-a.


Отакі справи.

Тож - перевіряйте як впливає підключення незаводських доробок.


Дякую за увагу.


П.С. Додав цю інформацію до записів, які стосуються установки цього обладнання:  

19. Освітлення багажника з Аліекспрес

62. Усіляке з Аліекспресу для Октавії А5 / Скаут - що безпосередньо придбав я

135. Встановлення Noname відео реєстратора з Аліекспрес

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Електрика , #Запобіжники
Опубліковано: 21 травня 19:25
Подія: 20 травня 22:50
5 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
👍.
Ось така виявляється "особливість" у Ali led :(

я нещодавно теж впаяв 1N4007 між клемами реле , коли остаточно завершив і привів до ладу проводку на додатковий обігрів. Фото ще не робив і не ставив її після зими.
1
22 травня 08:49
Я їжджу на Chevrolet Lacetti SW
Взагалі-то потрібно було міряти не напругу, а струм витоку врозрив запобіжника 😉.
Але, якщо вдалося вирішити вольтметром, то вже добре 👍.
21 травня 23:42
Автор Я їжджу на Skoda Octavia Scout (Mk2)
el.Shurup
Взагалі-то потрібно було міряти не напругу, а струм витоку врозрив запобіжника 😉.Але, якщо вдалося вирішити вольтметром, то вже добре 👍.
el.Shurup, так, спочатку міряв виток кліщами на акумуляторі, але було не дуже зручно, та й значення плавали.
А Джемінай від Гугла порадив такий спосіб, зручно, не витягуючи запобіжники, просто міряєш напругу і відразу видно.
22 травня 00:29
Я їжджу на Nissan Rogue (2G)
Була аналогічна проблема. Щось не давало засипати авто. Виявилося, що розетка в багажнику не вимикається при засипанні. І це не баг, а фіча, судячи з обговорень на якомусь форумі. Типу в неї можна підключити холодильник при подорожі, і він точно не розмерзнеться. При чому жодних поміток на самій розетці. А в мене туди був підключений задній реєстратор, який весело хрумтів зарядом з акумулятора) Довелося перетягувати живлення туда, де гарантовано вимикається)
2
21 травня 22:12