Peugeot 206 (Пиж)

Відеореєстратор ddpai mix5 gps, стойки стаба

Я їжджу на Peugeot 206
Вінниця, Україна

Всім доброго дня 

Давно в голові була ідея встановлення якісного  відеореєстратор і так склалися карти що мені підігнали відеореєстратор 




Він мені зразу сподобався тим що він не на присосці і в нього є камера заднього виду(зйомка)

Тому за символічних 1000грн він опинився в мене, а до цього в мене стояло дзеркало-реєстратор, зйомка теж хорошо але вид мені не подобався 

А далі встановлення 

Я не хотів щоб лишні провода стирчали в прикурювачі тому зробив так, взяв барашку зарядки, розібрав і припаяв два проводки на пряму, і підключив від замка запалювання 







Продів на задню камеру витягнув в ляду багажника та приклеяв до скла 



 


Вид з вулиці



Задня камера



Передня камера


Якість зйомки доволі гарна, підключення через wifi, 


Паралельно після встановлення вилізла проблема зі стояками стабілізатора, воно скрипіли і на них були тріснуті пильники, тому фірма sasic в допомогу 


 

Купив, заїхав на 88 service, замінили, і звук пропав 



Прайс діла 

Стойки стаба 750 пара 

Відеореєстратор 1000 

Всяка "мєльочовка" 300


Тай таке


Дякую за увагу!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 2000 UAH, Пробіг 235532 км.
Опубліковано: 17 травня 14:21
9 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Добрий день, підкажете будь ласка яке дзеркало встановлювали? Бо планую замінити звичайне на дзеркало відеореєєстратор
17 травня 17:25
Автор Я їжджу на Peugeot 206
Helenka
Добрий день, підкажете будь ласка яке дзеркало встановлювали? Бо планую замінити звичайне на дзеркало відеореєєстратор
Helenka, але там зеркало накладається на рідне зеркало і кріплення через дві резинки
17 травня 17:28
DmitryDS
Helenka, але там зеркало накладається на рідне зеркало і кріплення через дві резинки
DmitryDS, ось це мене і цікавило, бо бачила які як накладка йдуть а деякі з кріпленням замість звичайного. Я так розумію там на кожен автомобіль різне кріплення дзеркала
1
17 травня 17:30
Я їжджу на Peugeot 206
Знімає гарно) камера має при включені задньої передачі лінії?) чи чисто зйомка?)
17 травня 17:09