Москвич 2140 ("Мося")

Ось і прийшов йому кінець.

Я їжджу на ВАЗ / LADA 2102, Москвич 2140, Mazda 6 (1G)
Одеса, Україна

Ні, не Мосі... А паливному насосу. 

Всім привіт. 

Вертаємося до доповнення БЖ. 

Декілька днів тому на дорозі Мося раптом заглох. Виявилося, що паливний насос припинив качати бензин. Відкритий його, трохі постукав и він знову почав нормально працювати, але не довго. Потім таке саме сталося ще раз і ще раз. 

Все ж відпрацював майже 10 років. 




Ось запис про нього.



10 років тому він коштував $50. Зараз таких немає.



Придбав інший новий насос.




Та встановив його.

Подивимось, скільки часу він відпрацює.

Дякую за увагу. 

Всім тихого дня та мирного неба над головою. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 600 UAH,
Опубліковано: 13 травня 09:25
Подія: 12 травня 09:10
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Якщо би що, перевірений надійний варіант для карбюраторних двигунів: Pierburg 7.21440.51.0
13 травня 12:38