Volvo XC90 (2G) (Excellence By Sweeden)

Весеннее Обострение 2026 - А подискутировать? AI Edition

Я їжджу на Volvo XC90 (2G)
Харків, Україна

Передо мной стоит не легкий выбор.
Уже совсем скоро (по моим скромным ощущениям) моя летняя резина должна отправится в лучший мир 

И по сколько в наших реалиях и размерах это не самая бюджетная обновка - почему бы не сделать ее еще менее бюджетной и наконец перейти на 20е колесики, увеличив тем самым комфорт передвежения по нашему любимому краю. 

Стоит сказать что за почти 2 года езды на 21х колесиках с помощью пневмы было с кайфом сглаженно и сьедено более 27 тысяч километров чего то типо дорог, все таки хочется скатиться до меньшего радиуса. 

И как всегда выбор делеко не простой. 

Вашему вниманию творение современных технологий Божественного Сасунга моего одноклубника @SerhiiVolvo между которыми выбор сделать очень сложно) 


1



2



3



4



5



6



7



МАМА Я ЗА СТОК



Схожі компанії

«Шини та Диски»

Інтернет-магазин шин та дисків із мережею власних шинних центрів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Проводимо індивідуальний підбір гуми залежно від потреб авто, аби максимально розкрити його потужні переваги. Доставимо замовлення у будь-який куточок країни за 1-3 дні. Повний асортимент шин та дисків шукайте за посиланням: https://shiny-diski.com.ua/uk/...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#стиль , #Комфорт , #Диски , #Розмір колеса
Пробіг 101998 км.
Опубліковано: 10 травня 23:53
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Volvo XC60 (2G)
сток виглядає найбільш гармонійніше.
total black я взагалі не люблю так як всі деталі зливаються в один і вигладає не дуже.
1
11 травня 11:21
Я їжджу на Volvo S60 (2G)
Не дивлячись на старання самсунга, я теж мабуть за сток)) от закінчиш усі роботи, тоді можна ще раз буде, вже комплексно дивитися, поки мені таке як дійсно сток нвйгармонініше вигладає)
11 травня 00:26