Ще при купівлі було ясно, що мотоцикл кольору "Лютий треш морквина едішн" і що я його буду фарбувати у чорний. За приємним збігом по техпаспорту він теж чорний
Отже, з усіх елементів (окрім боковин і дуг) я повністю зняв усі нашарування фарби змивкою старої фарби
Фарбування пластику:
Фарбування баку після піскоструменевої обробки:
Пофарбовані елементи:
Також встановлено новий подовжений візор і відполіровано нержавіючі накладки глушників і кришку бензобаку
Витратив купу сил і часу через знімання фарби і геометрію деталей, а також поліровку, бо всі металеві сірі елементи зі структурою як після піскоструму

Сумарно витрачено часу близько 1.5-2 місяці на доведення його до стану, який Ви бачите на останньому фото
Попереду ще встановлення ксеннової оптики, відновлення скла фари, встановлення більш сучасних поворотників тощо. Коротше, ще є чим позайматися
Ціна питання 500 USD, Пробіг 65500 км.