От не так, щоб прям вже треба було, але для перестраховки вже хотілось зробити. Заодно замінити антифріз на перевірений, щоб потім не займатись цим окремо. Той, що був залитий викликав питання, і треба було заспокойліве :-)
Насправді, знявши захисну кришку ременя, я зрозумів, що зарано. Але вже запланував, то треба.
Помпа і ремінь в чудовому стані, не дивлячись на пробіг в 95000 кілометрів. Ремінь стояв ще з Франції, Dayco.
Але вже був шум від якось роліка, а попереду була велика подорож - тож рішення прийнято.
Закупились всім необхідним і вперед.

Інструкцій в мережі море, проблем не виникло.
Зняли, все відкрутили, розібрали, злили і обережно зібрали назад.
Нюанси.
Здивувала незвична прокладка під помпу - вона металева з ущільнювальним ребром. Болти помпи затягував обережно, з дотриманням заводських моментів. Якщо б тягнув руками - явно зробив би більше.
І спочатку натягнув ремень, все наче по мітках - але рівень натягу смутив.

Пішов ще раз дивитись. Я крутив натягувач не в ту сторону. Переробив по іншому - все стало добре.
Коли заливав антифріз - десь літр точно лишився. Це враховуючи, що повітря стравлювалось через клапан на термостаті.
Ну й протягом тижня після того я той литр по трохи долив в систему. Після - рівень стоїть як вкопаний.
Ціна питання 4500 UAH, Пробіг 256895 км.