Citroen Grand C4 Picasso (1G) ( Дирижабля)

Літо 2025

Я їжджу на Citroen Grand C4 Picasso (1G)
Київ, Україна

Десь купував ось це одним набором


Ні про що. Літо без особливих пригод.

Робота, дача, якійсь дрібний відпочинок. 


Фільтр для салона мене влаштовує. 

Двірник водійський - Valeo. Дорого і якісно! 

Двірник пассажирський - Eurorepar. Таке собі, більше не візьму бо не відповідає якість тим грошам, що за нього просять.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 20 червня 00:34
Подія: 31 серпня 2025р. 13:25
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.