
Ні про що. Літо без особливих пригод.
Робота, дача, якійсь дрібний відпочинок.
Фільтр для салона мене влаштовує.
Двірник водійський - Valeo. Дорого і якісно!
Двірник пассажирський - Eurorepar. Таке собі, більше не візьму бо не відповідає якість тим грошам, що за нього просять.