Volvo S60 (2G) (Чорний Лось 2.5 AWD )

Історія з глушником

Я їжджу на Volvo S60 (2G)
Київ, Україна

В ході заміни  трансмісійних рідин, про які писав в минулому дописі підзиває мене майстер з питанням, - а ти бачив взагалі що в тебе з трубами?

    Дивлюсь і ловлю трохи ахуй, по іншому не скажеш, труби що йдуть від банки до бампера просто в труху 🫣

   





   Банка не завод, робив її років 5 тому. Сама в гарному стані, до неї труба теж все гуд, а після отака "краса".

   По рекомендації поїхав до контори шо займається отими усіма справами катами-гофрами-трубами. Сам в цій темі нє волокно от взагалі 








  Далекий від цього всього, ну зробили і зробили, не січе, не гниле, все огонь 😅 Вже потім в групі трохи зіпсували настрій, що м'яко кажучи могли   б зробити і акуратніше)) тому контору радити тут не буду. Особливо після того як покидали які бувають шви, і як воно буває красиво)))

   І знову ж, з одного боку якось пофіг красиво воно чи нє, місце яке просто має працювати, з іншого як пояснили воно безпосередньо впливає на якість. Ну подивимось поспостерігаємо. Буде себе погано везти поїдемо качати березу))) 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 4000 UAH, Пробіг 163 км.
Опубліковано: 05 травня 12:11
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Skoda Fabia Mk2
В мене теж задня банка на підході.. думаю міняють весь чи тільки банку зрізать останній кінець і нову туди приварить.
1
05 травня 16:59
Красу шва можна оцінювати з двох позицій: естетичної та міцнісної.
Так, дійсно досвідчений зварювальник зробить шов і міцним, і красивим водночас, маючи час та натхнення.
Але далеко не завжди красивий буде міцним, а некрасивий - бракованим.
По фото я єдине міг би пристібатись до дещо надто випуклих точок. Але не бувши присутнім при зварюванні, не візьмусь сказати, це була замала напруга й непровар, чи трохи надмірна подача дроту. За виглядом більше схиляюсь до другого.
Труба використана з алюмінізованої сталі, стійкіша до корозії, ніж звичайна чорнина. Шви задуті фарбою. Треба буде лише раз на рік заглядати на ці шви й в разі чого підчистити і передути. Надіюсь, варили нержавіючим дротом.

Щодо максимальної краси. Для цього потрібне аргонно-дугове зварювання. Воно дає ряд переваг, зокрема кращий контроль температури, менший нагрів деталей, а, відповідно, термічні деформації, але процес вартісніший, за напівавтоматичне, і не завжди оправдане його застосування. Як наприклад, до деталей вихлопних систем, які фактично ніхто ніколи не побачить, крім механіків, що ремонтуватимуть авто.

Собі минулого тижня теж варив елементи вихлопу, і теж напівавтоматом ) Нормально, надійно )
https://driver.top/exp/717422/
2
05 травня 14:43
Автор Я їжджу на Volvo S60 (2G)
ROst.ADventure
Красу шва можна оцінювати з двох позицій: естетичної та міцнісної.Так, дійсно досвідчений зварювальник зробить шов і міцним, і красивим водночас, маючи час та натхнення.Але далеко не завжди красивий буде міцним, а некрасивий - бракованим. По фото я єдине міг би пристібатись до дещо надто випуклих точок. Але не бувши присутнім при зварюванні, не візьмусь сказати, це була замала напруга й непровар, чи трохи надмірна подача дроту. За виглядом більше схиляюсь до другого.Труба використана з алюмінізованої сталі, стійкіша до корозії, ніж звичайна чорнина. Шви задуті фарбою. Треба буде лише раз на рік заглядати на ці шви й в разі чого підчистити і передути. Надіюсь, варили нержавіючим дротом.Щодо максимальної краси. Для цього потрібне аргонно-дугове зварювання. Воно дає ряд переваг, зокрема кращий контроль температури, менший нагрів деталей, а, відповідно, термічні деформації, але процес вартісніший, за напівавтоматичне, і не завжди оправдане його застосування. Як наприклад, до деталей вихлопних систем, які фактично ніхто ніколи не побачить, крім механіків, що ремонтуватимуть авто.Собі минулого тижня теж варив елементи вихлопу, і теж напівавтоматом ) Нормально, надійно )https://driver.top/exp/717422/
ROst.ADventure, дякую за розгорнуту відповідь 👌🤝 я вже от пішов та задув то зверху ще цинком, так шоб ваще 😅 ну і так, буду спостерігати як воно там буде себе почувати
05 травня 15:06
Не знаю, обісрати в наших людей то святе. Але це не те місце де треба краса, це місце де треба якість. А як виглядає в середині той гарний шов чи твій умовно не гарний мине знаємо. Тому я думаю, що все буде в тебе норм і на твою експлуатацію цього вистачить із головою. Не парся)
4
05 травня 13:09