Renault Megane IV (Megane)

Спонтанний апгрейд: Кермо від Megane 4 RS у звичайний Меган

Я їжджу на Renault Megane IV
Київ, Україна

Все почалося з того, що знайомий поїхав на розборку в Польщу за великим дисплеєм мультимедіа для мене. Скинув фото — стоїть напіврозібраний Megane 4 RS. Очі відразу зачепилися за салон: сидіння та кермо просто вогонь!Оскільки везти сидіння через кордон — задача не з простих, вирішив замовити хоча б кермо. Стан — ідеал, не враховуючи кількох плям від брудних рук майстрів).


Процес заміни (максимально простий):

Вставляємо дві викрутки у спеціальні отвори з боків керма.

Натискаємо на пружини подушки безпеки та обережно знімаємо її.

Від’єднуємо всі роз'єми.

Відкручуємо центральний болт (Torx T50) і тягнемо кермо на себе.

Шлейф: Будьте обережні, щоб він не прокрутився після зняття керма.

Центрування: На валу є виступ, а на кермі — відповідна проточка. Помилитись неможливо, кермо стає лише в одному (правильному) положенні.

АКБ я не відключав, робив усе просто з вимкненим запалюванням. Ніяких помилок по подушках не вискочило



Хоча за формою та товщиною кермо RS майже не відрізняється від стандартного, тактильні відчуття — це небо і земля! Якість матеріалів набагато вища, тримати таке кермо в руках — одне задоволення. Салон відразу став виглядати дорожче.







Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#megane RS , #Кермо
Ціна питання 200 USD,
Опубліковано: 01 травня 15:55
6 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Megane IV
виглядає гарно )

p.s. а є фото салону RS? бо ще не зустрічав. цікаво )) чи дуже відрізняється від GTline
20 травня 11:38
Автор Я їжджу на Renault Megane IV
Uncle_TK
виглядає гарно ) p.s. а є фото салону RS? бо ще не зустрічав. цікаво )) чи дуже відрізняється від GTline
Uncle_TK, їх є різні варіанти , це на фото самий простий він дуже схожий на гт. Самий топ який я бачів це напів ковш від рекаро , але то можливо кастом.
20 травня 22:29
Я їжджу на Renault Megane IV
DimaMshchk
Uncle_TK, їх є різні варіанти , це на фото самий простий він дуже схожий на гт. Самий топ який я бачів це напів ковш від рекаро , але то можливо кастом.
DimaMshchk, дякую.
От в мене такі, тільки тканина інша.
це теж рекаро. Я свій по він-коду пробивав. Було вказано рекаро.
А от інакших ще не бачив.
20 травня 22:31
Автор Я їжджу на Renault Megane IV
Uncle_TK
DimaMshchk, дякую. От в мене такі, тільки тканина інша. це теж рекаро. Я свій по він-коду пробивав. Було вказано рекаро. А от інакших ще не бачив.
Uncle_TK, ще є такі варіанти) є версії в яких взагалі немає заднього ряду сидінь,стоїть заглушка і сітка натягнута і воно виглядає як завод
21 травня 11:19
Я їжджу на Renault Megane IV
DimaMshchk
Uncle_TK, ще є такі варіанти) є версії в яких взагалі немає заднього ряду сидінь,стоїть заглушка і сітка натягнута і воно виглядає як завод
DimaMshchk, таких точно не бачив ))) дякую
а от про авто без заднього ряду знав, для кур'єрів. тут навіть є такий хетч, який переробили вже тут під пасажирську версію
23 травня 16:37
Я їжджу на Renault Megane IV
🤩🤩🤩
01 травня 21:37