Acura TLX (2G) (ЧорнаЯкнада))

Reflash

Я їжджу на Honda Accord Coupe (9G), Honda Accord Coupe (9G), Acura TLX (2G)
Вінниця, Україна


Reflashclub взбодрили мою акулу💪💪💪

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 250 USD, Пробіг 68000 км.
Опубліковано: 09 квітня 07:38
7 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Acura RDX (3G)
А що до заміни мови і навігації можна зробити?)
Бісить біла карта))
04 червня 11:40
Вітаю по витраті пального десь +1л чи більше?
Доречі бачу ви власник купехи ?) я теж 9 турінг, на днях забираю тлх адвансед, попередній власник сказав що прошивка була зроблена от цікаво чи буде можливість у рефлеш це перевірити.
12 квітня 08:06
круто!!!
09 квітня 11:12
Kirillito
круто!!!
Kirillito, 🤝🤝🤝
09 квітня 16:37
Я їжджу на Acura RDX (3G)
👍 я ніяк не доїду до рефлеша))
09 квітня 08:42
MaksimYrievich
👍 я ніяк не доїду до рефлеша))
MaksimYrievich, нажми тапку💪
09 квітня 16:37