Renault Trafic (2G) (Головастік)

Стартер і гена


Трохи розібрали



Все ближче)


Перестав крутити стартер, схоже на втягуючи реле. Більшість ремонтників стартерів - тільки зняті ремонтують. Щоб зняти +-10т озвучували. Полистав простори інтернету як зняти стартер і зрозумів чого так дорого. Вирішив своїми силами. Процедура така собі... Якщо і вже поліз - то зняв і гену на профілактику. 3 дні і все це діло зробили. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
##своїмируками
Ціна питання 3500 UAH, Пробіг 309 км.
Опубліковано: 05 квітня 21:28
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Opel Vivaro (1G)
Якщо порівнювати зняття стартеру на 2.0/2.5 з 1.9 то я наприклад зніму краще два стартера з 2.0/2.5, щей без розбору морди, ніж один на 1.9)))
15 червня 15:27