Авто купувалось в 2025 році для роботи, гарне авто. На приборці було 306т.км, цьому ніхто не вірив, але стан досить гарний.
|
Камера в зад 😂
19 квітня 21:01
13
0
|
Допрацювання > стайлінг | 13 0 | |
|
Стайлінг :)
07 квітня 13:27
21
1
|
Допрацювання > стайлінг | 21 1 | |
|
Стартер і гена
05 квітня 21:20
22
1
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 22 1 |