З самого придбання авто мене люто бісили жалюгідні подоби підстаканників в передніх дверцятах.
Тому прийшлось напрягти товариша з 3Д принтером, аби він роздрукував підстаканники в нішу біля ручника. Я дупля не відбиваю як та ніша називається, але я єю не користуюсь)

Результатом задоволений)
Ціна питання 250 UAH,
p.s. Тема іконки не розкрита. Що за святі там зображені, бо на фото засвічено? 😁