Audi Q7 (2G) (Q7)

Реставрація дисків

Я їжджу на Audi Q7 (2G)
Луцьк, Україна



Після покупки авто диски були в доволі хорошому стані, але загалом за весь час використання з’явився стандартний набір дрібних подряпин, потертостей, сколів та слідів від бордюрки. Вирішив, що це авто заслуговує виглядати ідеально, тому - реставрація. Вигляд вирішив залишити максимально близький до заводського.

Результат реально порадував. Диски виглядають як нові, а автомобіль одразу став виглядати дорожче і акуратніше. Іноді такі дрібниці дуже сильно освіжають зовнішній вигляд авто.

Схожі компанії

«Шини та Диски»

Інтернет-магазин шин та дисків із мережею власних шинних центрів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Проводимо індивідуальний підбір гуми залежно від потреб авто, аби максимально розкрити його потужні переваги. Доставимо замовлення у будь-який куточок країни за 1-3 дні. Повний асортимент шин та дисків шукайте за посиланням: https://shiny-diski.com.ua/uk/...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#audi q7 , #Колісні диски , #Реставрація дисків
Ціна питання 8000 UAH, Пробіг 148853 км.
Опубліковано: 24 березня 11:06
Подія: 15 березня 08:23
6 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Audi Q7 (2G)
Не думав кераміку поставити? Наче захищає від подряпин і маю гідрофобку.
31 березня 22:28
Автор Я їжджу на Audi Q7 (2G)
steinberg
Не думав кераміку поставити? Наче захищає від подряпин і маю гідрофобку.
steinberg, не зрозумів, що саме ти маєш на увазі, встановлення гальм керамічних чи обробка дисків керамікою?
31 березня 22:46
Автор Я їжджу на Audi Q7 (2G)
steinberg
0011Yaroslav0011, нанесення керамічного покриття на диски.
steinberg, під час мийки користуюсь Gyeon Q²M Wet Coat, гідрофоблять ніби не погано. А щодо захисту від подряпин то під час реставрації наносився лак і запікався в печі, що в свою чергу слугує захисним шаром, тому не знаю на скільки доречно ще буде зробити кераміку… побачу по експлуатації чи будуть зʼявлятися пошкодження. У тебе є досвід використання кераміки на дисках, які враження?
31 березня 23:05
Я їжджу на Audi Q7 (2G)
0011Yaroslav0011
steinberg, під час мийки користуюсь Gyeon Q²M Wet Coat, гідрофоблять ніби не погано. А щодо захисту від подряпин то під час реставрації наносився лак і запікався в печі, що в свою чергу слугує захисним шаром, тому не знаю на скільки доречно ще буде зробити кераміку… побачу по експлуатації чи будуть зʼявлятися пошкодження. У тебе є досвід використання кераміки на дисках, які враження?
0011Yaroslav0011, от як раз думав що ти пропрацьовував цей аспект, тому запитав. В мене кераміки ніколи не було. Купляв колись нові диски ще на свій суперб, то після сезону (де постійно використовував червону піну на диски) побачив що пил від тормозів повʼїдався дуже сильно в лак, і мої блискучі чорні диски стали трохи матовими. Тому як раз і думаю чи варто наносити кераміку як куплю нові диски на ку7.
31 березня 23:26