Infiniti QX50 (2G) (Finik)

Просто фотки








Змив сьогодні сіль/реагенти з авто, щоб ластівка засяяла ) 

Ну і як завжди) пару фоток )))) 

якщо не хочеться тачку фоткати, значить не ту взяв )) 

можливо хтось підкаже якісь нормальні спреї по догляду за шкірою ?? 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 23 лютого 15:06
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mazda 6 (3G)
Який реальний розхід в місті/траса?особливо в зимній період коли такі морози були
23 лютого 17:11
Oleksii212
Який реальний розхід в місті/траса?особливо в зимній період коли такі морози були
Oleksii212, бортовий писав 12,5-13, але це з прогрівом через дистанційний запуск, хвилин на 5-7
23 лютого 17:19