



Змив сьогодні сіль/реагенти з авто, щоб ластівка засяяла )
Ну і як завжди) пару фоток ))))
якщо не хочеться тачку фоткати, значить не ту взяв ))
можливо хтось підкаже якісь нормальні спреї по догляду за шкірою ??
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 23 лютого 15:06