Після встановлення підігрівача на паливний фільтр з кнопки тут , відразу захотів замість неї встановити терморегулятор.
Не треба постійно дивитися на показник температури і вимикати підігрівач, коли температура доходитиме до 25°С, хоча він і 45°С+ може гріти, але думаю ресурс від цього зменшується.
Терморегулятора маленького не знайшов на 12v, лише звичайний W3230 12v.
Це сама перша схема, замість вимикача вже терморегулятор.

Потім схему удосконалив.
Живлення керуючого сигналу (+АСС на схемі) від запобіжника 20А що йде на розетку прикурювача 180w.
Треба автомобільний розгалужувач від запобіжника для +, а не від + АКБ як на схемі червоний провід.
Налаштування:
Р0 = Н (нагрів)
Р1 Гістерегіс = 5
Р2 Max t° = 45°C
P3 Min t° = - 50°C (залишив)
Р4 Температуру корекції датчика виставив -1,5°С, так як подовжив провід. Температура відповідає факту.
Р5 затримка старту = 0 (залишив)

W3230 працює в автоматичному режимі, зручно. На холостому дуже швидко набирає температуру і гріє. З ранку, перші 500-800м не вимикаю, щоб паливо прогрілося, гріє трошки повільніше ніж на холостому, але теж швидко.
W3230 працює від 12v, на непрацюючому двигуні все ОК. А ось на працюючому, коли вже 14,3 - 14,4v - пишуть що запас на W3230 є 10-20%, але з побоюванням залишаю його працювати при запущеному двигуні, щоб не вийшов з ладу.
Тому в схему додам стабілізатор напруги на 12v.
*Попереду ще останні морози, подивимось на зручність. Хоча дизель вже з присадкою та антигелем (West171 🤝 дякую).
01.03.26 перепідключив живлення.
Живлення не на пряму від АКБ (червоний провід на схемі) , а від блоку запобіжників, від прикурювача 180W, через додатковий запобіжник 7,5А. У положенні ключа АСС.
Додав стабілізатор напруги, щоб стабільно було 12V. Розмістив його у пластик корпусі.
Після підключення живлення + від АСС, виникла проблема! При включенні запалення, терморегулятор W3230 теж вмикається і потрібно натискати на ньому кнопку відключення. Живлення від прикурювача - теж саме. Фактично щоразу робиться "Hard Reset": вимикається живлення повністю, а при подачі струму контролер за замовчуванням стартує в робочий режим.
Фінал!
Остаточне підключення і як на мене саме краще, Перепідключив від запобіжника Прикурювача 20А до Аварійної сигналізації 15А. На ньому завжди постійний +. Таким чином терморегулятор W3230 не буде в "Hard Reset" уходити. Це живлення + не силове, а сігнальне для W3230. Силове живлення на нагрівач йде через реле 40А.

Захист термореле W3230.
Коли термореле розмикає ланцюг, живлення на котушку автомобільного реле (40А) припиняється. У цей момент магнітне поле в котушці різко зникає, що генерує потужний сплеск високої напруги (так звана самоіндукція або "back EMF"). Цей імпульс може досягати сотень вольт і "вдарити" назад по електроніці термореле W3230, що призведе до:
-Зависання контролера.
-Виходу з ладу вихідного транзистора або контактів маленького реле всередині W3230.
Діод N1004 між 85 та 86 працює як клапан: він закритий, коли на реле подається живлення, але в момент вимкнення він стає провідним і "замикає" небезпечний імпульс на саму котушку, де енергія просто розсіюється у вигляді тепла. Це запобігає появі електромагнітних перешкод у бортовій мережі автомобіля.
До та Після плати стабілізатора напруги встановив коннектори та вимикач напруги, в зимовий період, коли температура до -10°С вимикаю. Коли температура повітря нижче -10°С, можна вмикати цей підігрівач паливного фільтра працює від терморегулятора. Тобто працювати може не лише як предпусковий, а як повноцінний підігрівач.
Як варіант, можна взагалі його не вимикати і він буде працювати автоматично від налаштувань по t°C повітря і заданої t°C нагріву.
*Головне, щоб акум витримав на непрацюючому двигуні, якщо довго буде працювати на постійній основі.

Якщо пагане ДП (як цієї зими 2026 було на KLO з Disel Ventus ), то з підігрівачем можна не переживати навіть у -25°С - перевірено.
Як Доп опція к Сток обігріву (кільцю обігріву) паливного фільтра - 👍. Зайвим в зимовий період точно не буде.
У процесі найпростіша схема: Акумулятор - обігрівач, почала вдосконалюватися та покращуватися. У результаті поступово вийшов такий конструктор де все автоматично. Може, комусь теж допоможе. Вже готовий, перевірений варіант.
Зараз теж не думаю ввімкнув чи вимкнув. Коли треба вмикаю і може працювати автоматично , а коли авто стоїть довго вимкнув - не висаджує акум.
Бюджет вже готового варіанта десь 1500грн. + (*дещо вже було в мене).
З 2016 по 2026 такої глобальної проблеми з паливом у мене не було, висточало Сток обігрівача.
За посилання дякую 👍 почитаю. Зимою, коли шукав рішення - не траплявся такий проточний чомусь. Він врізається безпосередньо в паливну магістраль перед фільтром. В мене без втручання, як навісне обладнання , знімається за 5хв. Гріє сам фільтр де парафін , щоб авто запустилося і працювало.
Нє, ну че звичайно квест капітальний