Volkswagen Golf Variant (Mk6) (Халява)

Тримач

Я їжджу на Volkswagen Golf Variant (Mk6)
Київ, Україна

День добрий шановному панству. 

Помітив, що спричиняє значні незручності, непродуманість дизайну г6. Дуже незручно, коли займаєшся прибиранням у автомобілі, тримати однією рукою келих з пивом, а іншою шморгати пилососом. 

Виписав каталог по доопрацюванню автомобілів Фольксваген і обрав дуже зручну, на мій погляд, поличку тримач келиха. 

Подзвонив продавцю у Польщі і попросив достойний дисконт, для автомобіля поважного віку. Продавець виявився цілком солідарним з моєю проблемою і погодився за 1400 грн відправити потрібну річ. За 5 днів отримав своє замовлення і моментально, у той самий день відфарбував тримач у колір. 





Гарні фото, нажаль, під рукою не маю. Але запевняю, що поличка успішно справляються і надійно тримає кілька келихів і сіську пива. І не тільки. 





І ще, щоб не робити зайвої роботи у майбутньому (коли рідина омивайки потече з двигуна склоочисника), переніс форсунку омивача до стоп сигналу. Сам стоп сигнал теж замінив на гарний, злегка притонований, від гольф плюс. 






Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 07 лютого 14:31
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ще треба нижче на ляді прилипити таку саму сушку для носків на двох лапках і щоб синій напис був "спарцо")))))
07 лютого 18:29
Ги-ги, я спочатку був не зрозумів, як оте антикрило можна увіпхнути у салон аби ставити на нього пиво, і головне - нащо 😂…
07 лютого 17:51