Peugeot 208 3-door (ZEFFIRKA)

DRIVER.TOP наліпка

Я їжджу на Peugeot 208 3-door, Opel Astra H
Запоріжжя, Україна

P.S.Наліпка на місці




Отримала чарівну наліпку . Тепер треба трішки почекати потепління) бо при мінусовій температурі не варто клеїти) 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 12 січня 14:49
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.